ZONGULDAK:
İSTANBUL YOLUNDA YOL ÇÖKTÜ
Zonguldak - İstanbul karayolunun Bayat köyünde yapılan yol çöktü.
Yolun karların erimesi sonrasında yumuşayan yol çöktü. Henüz yapım aşamasında olan yol büyük bir faciayı önledi. Yapımı tamamlanan yol açılmaya hazırlanıyordu. Yetkililer çöken yola sürücülerin yanlışlıkla girmemesi için uyarıcı işaretler koydu.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
soru? 1 yıl önce

2012 den bu tarafa kaç m2 geoduvar yapıldı? Bunların hepsini neden ymn firmasına yaptırıldı? müteahhit nasıl proje değiştiriyor istediği gibi? ihalede 35.000 olan miktar, nasıl 1.500.000 miktarına çıkyor? bu miktarda müteahhitin 1 e 5 kazandığı poz oluyor? üstüne birde devletin çöpe atılsın diye nakliye parası verdiği şisti, devlete geri dolgu malzemesi diye satıyor?

Misafir Avatar
Çöksünde bi daha yapalım 1 yıl önce

Çöksünde, bedava şisti faiş fiyata devlete satıp duvar yapalım! Ya da çamurdan!

Misafir Avatar
Her şey yolunda 1 yıl önce

Paralar doğru yerlere harcandı. Çamurdan dolgu yaptık. Ttk şistinden duvar yaptık. Beton duvar olacak yere taş duvar, taş duvar olacak yere beton duvar yaptık. Müteahhit neyin fiyatını 3-4 katı verdiyse hep onu yaptık. Hatta yapmadığının bile parasını verdik. Her hangi bir sorun var mı?

Misafir Avatar
Oh ne ala 1 yıl önce

Tek müteahhit istediği gibi her şeyi yaparsa öyle olur. Tekrar yapar tekrar yapar, parayı alır durur, alır durur. Kastamonu bölgede bişey demez her zamanki gibi

banner234

banner236

banner228

ESAS 67 BURDA AVM ARACI TESLİM ETTİ

Haberi Oku