ZONGULDAK:
İŞTE SELİM ALAN'IN  YENİ KORUMA MÜDÜRÜ
Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, belediye içindeki kadrolaşma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Belediye içinde inanılmaz bir güvenlik ağı kuran Selim Alan, içeriden bilgi sızmaması için adeta her personeli kendi döneminde işe giren başka bir personele zimmetliyor. Bu sayede belediye içinde yaşanan usulsüzlük iddiaları kamuoyundan gizleniyor. 

ŞEFFAFLIK SÖZÜ VERMİŞTİ


Öte yandan son dönemde işe aldığı isimlerle dikkatleri üzerine çeken Selim Alan, son olarak Koruma Müdürü olarak Volkan Yılmaz’ı işe aldı. Bir otelde güvenlik müdürü olan Yılmaz, belediye binası girişinde görev yapacak. Alan, adaylık döneminde şeffaflık sözü vermiş, hatta makam odasının kapısını sökeceğini söylemiş ama sökmemişti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mehmet 2 hafta önce

Zonguldak hizmet gorecekk insAllahhh

Misafir Avatar
Mesut bozlar 2 hafta önce

Haber yaparken böyle dürüst bir insanı malzeme yapmanız haberciliği nasıl menfaate cevirdiginizi daha iyi gösteriyor Zonguldak halkına cok yazıkki biz de sizi yaptığınız haberlerler le takip ediyoruz kendinize yakışanı yapıp volkan Yılmaz'dan özür dileyin...

Misafir Avatar
Perifer 2 hafta önce

bu kim ki?

Misafir Avatar
uy 2 hafta önce

kıbrısa yine gidiormu acaba

Misafir Avatar
Eroğlu 2 hafta önce

vekiller başkanlar hep o koltukta oturacağız zannetmesinler. kaldı 3 sene

Misafir Avatar
Cihangir Bayraktar 2 hafta önce

Bu tip haberleri millet yemez, helal olsun başkana belediyenin ihtiyacını ne partiyle alakası olan ne de kendisiyle bağlantısı olan biriyle çözmemiş, uzun yıllardır güvenlik sektöründe emek harcayan helal yoldan ekmeğini kazanan Volkan Yılmazla çözmüş yani liyakate göre işe alım yapmış, kendi menfaatleriniz doğrultusunda insanların ekmeğiyle oynamayın haksızlık yapmayın. Görevini en iyi şekilde yerine getireceğine inandığım Volkan Yılmaz’a ve Zonguldak halkına hayırlı olsun. Volkan Zonguldak’ın yetiştirdiği şehrini seven bir kardeşimizdir kimseye zulmetmez edilmesine izin vermez gönül rahatlığıyla belediye binasına gidip güven içerisinde işlerimizi halledebiliriz.

Misafir Avatar
Cihangir Bayraktar 2 hafta önce

Bu tip haberleri millet yemez, helal olsun başkana particilik akrabacılık yapmamış liyakate göre işe alım yapmış Volkan Yılmaz ne partiyle ne de başkanla yakınlığı olan birisi değil senelerce bu meslekte ekmeğini helal kazanmış bir kardeşimiz belediyenin güvenlik ihtiyacı en doğru kişi işe alınarak çözülmüş bedava insanların zihinlerini bulandırmaya çalışmayın. Kendi menfaatleriniz için insanların helal ekmeğiyle oynamayın.

Misafir Avatar
Sol mehmet 2 hafta önce

Ne oldu cakallar calamiyomusumuz seime .saldiuriyosybuiz bu gume kadar belediyeye caldibmiz sesibmiz cikmadi haayirdir lam.size kim havla diyo size volkam .yilmaz a yakisir bu gorev ibmagzi olarak mutlu ve gururluyuz ve hep arkasimdayiz

banner228

Üzülmez’de bir korona VAKASI daha

Haberi Oku