ZONGULDAK:
İstifa haberlerine açıklama getirdi
İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Emekli Vali Yavuz Erkmen, bazı basın yayın organlarında partilerinden 15 kişinin istifa ettiğine yönelik haberlere açıklık getirdi.
Sayının abartılarak verildiğini belirten Erkmen, İYİ Parti'nin yükselişe geçtiği dönemde bu tür hamlelere şaşırmadıklarını kaydetti.  

Erkmen'in açıklaması şöyle:
"Partimiz üyesi Oğuzhan Turhan'ın 18.11.2020 tarihli açıklamaları ve açıklama ekindeki isimleri yazılı 15 kişinin İYİ Partiden istifa ettiğine dair yerel medyada haberler yer almıştır. İstifa tek taraflı bir müessesedir. Herkesin iradesine saygı gösteririz. İstifa eden kişiler de kendi iradelerini kullanmışlardır. Hizmetlerine teşekkür eder, bundan sonraki siyasi yaşantılarında kendilerine kararlarının hayırlı olmasını dileriz. İYİ Parti 2 kişi tarafından değil 200 kişinin kurucu üyeliğinde kurulmuş, kurulduğu günden bugüne her türlü zorlukları aşarak bugün milletimizin iktidar yolunda en büyük umutlarından biri haline gelmiştir. 


"OYUNU SÜREKLİ YÜKSELTEN BİR PARTİMİZ VAR"


Yapılan tüm kamuoyu yoklamalarında oyunu sürekli arttıran tek lider vardır Sayın Meral Akşener ve de sürekli oy oranını yukarıya götüren tek parti vardır. O da İYİ Partidir. Dolayısıyla bizim için milletimizin hakkımızda vereceği karar önemlidir. Milletimiz Sayın  Meral Akşener'e ve İYİ Partiye sahip çıkarak bugünkü konumuna getirmiştir. Bu da politikalarının millet nezdinde onaylandığının en büyük kanıtıdır. 


"PARTİYE DEĞİL KİŞİLERE BAĞLILIK GÖSTERENLERE YAPACAK BİRŞEY YOKTUR"


İYİ Partinin yükseliş sürecinde İYİ Partiyi karıştırmaya yönelik hareketler bizim beklediğimiz hareketlerdir. Ancak Genel Başkan Sayın Meral Akşener'den, teşkilattaki tüm üye arkadaşlarımıza kadar İYİ Parti bir bütün olarak yoluna devam etmektedir. Partiye değil, kişilere bağlılık gösterenlere zaten yapılacak bir şey yoktur. 


"4 KİŞİ İSTİFA ETMİŞ OLUP 2 KATI YENİ ÜYE GİRİŞİMİZ VARDIR"


18.11.2020 tarihinde Partimizden istifa eden toplam 4 kişi bulunmakta olup, bunun iki katı kadar yeni üye girişi vardır. İstifa sonuçta onurlu bir davranıştır ama sayıyı çok göstermek için açıklanan 15 kişilik listeye baktığımızda 1  kişinin zaten partimiz üyesi olmadığı, 4 kişinin istifa etmeyip halen üye göründüğü, istifa etti denilen (Melek TUNA'nın 28.02.2020 tarihinde, Çağlayan KARAHASAN'ın 11.03.2020 tarihinde, Alpay ZAVAR'ın 26.06.2020 tarihinde partimizden istifa ettiği kayıtlarda (Yargıtay Sayfası) açık olduğu anlaşıldığından doğru olmayan bilgilerle kamuoyunu yanıltamaya yönelik açıklama olduğu çok açıktır. Böyle bir istifa olayını bile 4 kişiyle gerçekleştirip, sayıyı abartılı göstermenin kimseye faydası olmayacağı gibi kendi inandırıcılıklarının da olmadığını açığa vurmaları açısından gösterge olmuştur. İYİ Parti, Türkiye'de ve Zonguldak'ta emin adımlarla iktidara doğru yürümektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
(Haber Merkezi)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

KENDİ SİPERLİĞİNİ KENDİ DİKTİ!

Haberi Oku