ZONGULDAK:
'KAÇAK YAPILARA MÜSAADE ETMEM” DEDİ
Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, bugün makamında düzenlediği basın toplantısında kaçak yapılara müsaade etmeyeceğini söyledi.

AKP’li meclis üyesi Sinan Toprak’ın damadının işe alınmasıyla ilgili olarak ise böyle bir alım olmayacağını ifade eden Alan, adeta çark etti. Alan, Sinan Toprak’ın damadını işe alacağı için teşkilatla ter düşmüştü.
İşte Selim Alan’ın o açıklaması: 

“Öyle bir şey söz konusu değil. Bız şiddetle karşı çıktığımız meclis üyelerinin birinci derece yakınlarının işe girmesi ya da bunun konuşulmasına şiddetle karşı çıkıyorduk. Bizim dönemimizde böyle olmasına müsade etme şansım yok. Bunun koşulması bile bana göre doğru değil. Böyle bir konu söz konusu olmadı, olmayacakta.

Kaçak yapılarla ilgili olarak da,  adı üstünde kaçak yapı. Adı bile kulağa hoş gelmiyor. Yasalara aykırı yapı diyelim. Benden önce izin verenler bizi ilgilendirmez ama ben izin vermem. Yasaya uygun olmayan yapılara müdahale yapıyoruz”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
GERÇEK Mİ ? 9 ay önce

meclis üyesi bekir beyin kardeşinin inağzında aldığı evde yaptığı tadilat kaçak değilmiymiş acaba.....??? çok inandık...

Misafir Avatar
GERÇEK Mİ ? 9 ay önce

meclis üyesi gökhan ın yeğeni ,kaçıncı derece yakını oluyor...?

banner228

Kapuz PLAJINA Kilit

Haberi Oku