ZONGULDAK:
KANTARCI'DAN TURPÇU'YA  KURŞUN GİBİ 'TWEET'LER!

KANTARCI’DAN TURPÇU’YA

KURŞUN GİBİ ‘TWEET’LER!

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile CHP Zonguldak eski Milletvekili Şerafettin Turpcu arasındaki soğuk savaş, sosyal medyada bombardımana dönüştü. 

CHP İl Başkanlığı kongresi sonrası Çaycuma CHP Kadın Kolları Başkanı Senem Ağzıküçük’ü istifaya davet eden Başkan Kantarcı’ya ilk kurşun Şerafettin Turpçu’dan geldi. 

Turpcu, sağdan gelen Kantarcı’nın Kadın Kolları Başkanı Ağzıküçük’ü istifaya davet etmesini eleştirerek, “Sayın Başkan, kurultayda partimizin yönetimlerini belirleyecek” yazdı.


Bunun üzerine üç ayrı tweet atan Kantarcı, Turpçu’yu şu sözlerle bombaladı: 

TWEET-1:

“Düzeltelim: 1.Partiye gelmedim, davet edildim. 2. Beş yılda şahsınızın politika hayatınızda elli yılda yap(a)madığınız işleri başarıyla yaptık.   3. 37 yıl sonra Çaycuma Belediye Başkanlığını kazandık. İkinci seçimde her yerde oylarımız sayenizde düşerken, farkı 3.500’e çıkarttık” 

 

TWEET-2:

“Devamla, kimin sağcı, kimin solcu kimin sosyal demokrat olduğunu ölçecek bir alet icat olmadı. En iyi CHP’li olduğumu göğsümü gere gere söylüyorum. Mazimde zengin parti portföyüm yok sizin gibi. Partime hiç seçim de kaybettirmedim sizin gibi” ifadelerini kullandı.

 

TWEET-3:
“Son olarak, çıkar gözetmeden eğriye eğri, doğruya doğru diyen, DEMOKRAT bir adamım. Demokrasi anarşi değildir, keyfilik hiç değildir. Kadın kolları başkanına hitabım son derece demokrat ve yürekli bir eleştiridir.”

 

Halkın SesiAnahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Behiç Metinoglu 5 ay önce

CHP uzun yıllar sonra bir şans yakaladı seninle yapılan hizmetleri vatandaş görüyor yola devam yolun açık olsun abi

Misafir Avatar
CHP Lİ 5 ay önce

sen seçimlere bağımsızda girsen kazanırdın.denede günlerini görsünler başgan

Misafir Avatar
Turgut Güven 5 ay önce

parti içi sorunları medyada ve basın önünde tartıştılar, hadi bakalım il yöneticisi beyler gereğini yapın da görelim, sade bir üye yapsa gereğini yapmaya gücünüz yeter bekliyorum..

banner228

KENT MEYDANI VE KÜLTÜR SANAT MERKEZİ PROJESİ...

Haberi Oku