KANTARCI’DAN TURPÇU’YA KURŞUN GİBİ 'TWEET'LER!

ZONGULDAK 19.02.2020, 11:29 19.02.2020, 14:43
3533
KANTARCI’DAN TURPÇU’YA  KURŞUN GİBİ 'TWEET'LER!

KANTARCI’DAN TURPÇU’YA

KURŞUN GİBİ ‘TWEET’LER!

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile CHP Zonguldak eski Milletvekili Şerafettin Turpcu arasındaki soğuk savaş, sosyal medyada bombardımana dönüştü. 

CHP İl Başkanlığı kongresi sonrası Çaycuma CHP Kadın Kolları Başkanı Senem Ağzıküçük’ü istifaya davet eden Başkan Kantarcı’ya ilk kurşun Şerafettin Turpçu’dan geldi. 

Turpcu, sağdan gelen Kantarcı’nın Kadın Kolları Başkanı Ağzıküçük’ü istifaya davet etmesini eleştirerek, “Sayın Başkan, kurultayda partimizin yönetimlerini belirleyecek” yazdı.


Bunun üzerine üç ayrı tweet atan Kantarcı, Turpçu’yu şu sözlerle bombaladı: 

TWEET-1:

“Düzeltelim: 1.Partiye gelmedim, davet edildim. 2. Beş yılda şahsınızın politika hayatınızda elli yılda yap(a)madığınız işleri başarıyla yaptık.   3. 37 yıl sonra Çaycuma Belediye Başkanlığını kazandık. İkinci seçimde her yerde oylarımız sayenizde düşerken, farkı 3.500’e çıkarttık” 

 

TWEET-2:

“Devamla, kimin sağcı, kimin solcu kimin sosyal demokrat olduğunu ölçecek bir alet icat olmadı. En iyi CHP’li olduğumu göğsümü gere gere söylüyorum. Mazimde zengin parti portföyüm yok sizin gibi. Partime hiç seçim de kaybettirmedim sizin gibi” ifadelerini kullandı.

 

TWEET-3:
“Son olarak, çıkar gözetmeden eğriye eğri, doğruya doğru diyen, DEMOKRAT bir adamım. Demokrasi anarşi değildir, keyfilik hiç değildir. Kadın kolları başkanına hitabım son derece demokrat ve yürekli bir eleştiridir.”

 

Halkın Sesi


Yorumlar (3)
Turgut Güven 1 yıl önce
parti içi sorunları medyada ve basın önünde tartıştılar, hadi bakalım il yöneticisi beyler gereğini yapın da görelim, sade bir üye yapsa gereğini yapmaya gücünüz yeter bekliyorum..
CHP Lİ 1 yıl önce
sen seçimlere bağımsızda girsen kazanırdın.denede günlerini görsünler başgan
Behiç Metinoglu 1 yıl önce
CHP uzun yıllar sonra bir şans yakaladı seninle yapılan hizmetleri vatandaş görüyor yola devam yolun açık olsun abi
23
açık