KAYMAKAM GAZETECİLER DERNEĞİNDE...

ZONGULDAK 04.05.2021, 17:26
115
KAYMAKAM GAZETECİLER DERNEĞİNDE...

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, ilçede kurulu Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yönetim Kurulu’na iade-i ziyarette bulundu.

ERMED Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü, Çorumluoğlu’na, iade-i ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, derneklerinin çalışmalarına yönelik bilgiler aktardı.

Dernek olarak bir yandan Koronavirüs (Covid-19) salgınının azalması ve alınan kısıtlama tedbirlerinin kalkması ile birlikte ERMED’in 1. Olağan Genel Kurul çalışmalarının ön hazırlığına başladıklarını belirten Gönüllü, ‘’Halen üye kayıtlarımız devam ediyor. Bu arada koşulların normalleşmesiyle birlikte derneğimizin ilk genel kurulunu yapmayı planlıyoruz. Bunların yanı sıra mesleki ve toplumsal konularda yapabileceğimiz çalışmalarımızı gözden geçiriyoruz. Bu süreçte Kaymakamlığımızın desteğine ihtiyacımız olduğu taktirde, sizden de yardım talep edeceğiz’’ dedi.

Çorumluoğlu da Kaymakamlık olarak yapılabilecekleri destekleri vereceklerini dile getirdi.

Yaklaşık 1,5 saat süren ziyaret sırasında Çorumluoğlu ile ERMED üyeleri, çeşitli konular üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette; ERMED Kurucu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fikri Kapan, Sekreter Sabriye Aşır, Mali Sekreter Arzu Tekin, Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Aksakal, Fahrettin Özaydın ile Aykut Ateş yer aldı.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
17
açık