ZONGULDAK:
Kdz. Ereğli Kadın Girişimcilerden 'Meme Ve Genital Kanser” Semineri

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİD) tarafından “Kadınlarda Meme ve Genital Kanserler “ konulu seminer düzenledi.
Kdz. Ereğli TSO toplantı salonunda düzenlenen seminere Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker, Meclis Başkan Yardımcısı Sibel Demirçin, Meclis Katibi Aynur Coşkun, Zonguldak TSO Genel Sekreteri Renda Okay ve Ereğli Anadolu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hülya Karadeniz katıldı.
Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker açılışta yaptığı konuşmasında Zonguldak TSO ile işbirliği yapmaya devam edeceklerini belirterek seminere katılan tüm kadın girişimcilere teşekkür etti. Zonguldak TSO Genel Sekreteri Renda Okay ise davetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, organizasyonu gerçekleştirilmesinde emeği geçen başta Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker olmak üzere yönetim kurulu üyelerine şükranlarını sundu.
Yapılan konuşmacıların ardından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hülya Karadeniz kadınlar için meme ve genital kanserlerin teşhisi, tedavisi ve korunma yolları ile ilgili bilgiler verdi. Yaklaşık iki saat süren seminer sonunda katılımcılar toplu fotoğraf çektirdi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Erdoğan’la Görüştü

Haberi Oku