Keleş, Gerze kongresine katıldı

ZONGULDAK 08.07.2021, 23:46
794
Keleş, Gerze kongresine katıldı

DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Av. Fatih Keleş, Genel Başkanları Ali Babacan’ında katıldığı Sinop’un Gerze İlçesi kongresine katıldı.  
Keleş davetli olduğu Gerze İlçe kongresi öncesi Genel Başkanları Ali Babacan ile de görüştü. Keleş, Genel Başkanları Ali Babacan’a Zonguldak’ın sorunlarını da ilettiği öğrenildi.  Karadeniz Ereğli’ye bağlı Ormanlı beldesinde yaşanan sel felaketi ile ilgili olarak açıklama yapan Keleş, “Bölgemizi etkisi altına alan  yoğun yağış sonrasında meydana gelen sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza, esnafımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz . Vatandaşımızın yaraları bir an önce sarılmasını istiyoruz" dedi.


“VATANDAŞIN PARASINI KİME DAĞITIYORSUNUZ”


Geçtiğimiz  ay açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Kozlu kavşağında yaşanan rezalete tepkiler sürüyor. DEVA Partisi İl Başkanı Av. Fatih Keleş, projesinden yapımına kadar hatalı olan ışıklı kavşağın iki kez üst üste yağan yağışlarda trafiğe kapanmasının akıllara durgunluk verdiğini söyledi. Proje ve inşaat aşamaları şaibelerle dolu olan kavşağın sorunları çözmediği gibi her yağan sağanak yağışta yolun trafiğe kapanmasına yol açtığını ifade etti. Keleş, “Yaz yağmurunda su basan bir meşhur  Kozlu Kavşağı . Bu yolu bu sene hizmete açmadınız mı ? Vatandaşımızın paralarını kimlere ne karşılığında dağıtıyorsunuz ?. Kimin parasını kime peşkeş çekiyorsunuz” dedi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
16
kapalı