Keleş, “Memleket için çalışan siyasetçi yok”

ZONGULDAK 03.09.2021, 23:21
105
Keleş, “Memleket için çalışan siyasetçi yok”

DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Av. Fatih Keleş, Zonguldak için, şehir için çalışan siyasetçilerin olmadığını söyledi.
Keleş, Tarihten bir alıntı yaparak Zonguldak gündemiyle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Napolyon komutanlarına sormuş; biz bu savaşı neden kaybettik. Komutanlar yüzlerce sebebi olduğunu söylemiş. Napolyon sebeplerini söylemelerini istemiş ve komutanlar ilk olarak cephanemiz yok demiş. Napolyon da araya girerek tamam daha fazla saymana gerek yok demiş. Kıssadan hisse anlayacağınız Zonguldak'ın da köşede kalmasının, yatırım çekememesinin bir çok sebebi var ama bir tanesi yeterli bu şehrin memleket için çalışan siyasetçisi yok” dedi.
“BU ŞEHRE NEDEN ZAMAN AYIRMIYORLAR”
İktidar partisi vekilleri ve yöneticilerinin müteahhitlere ayırdığı zamanı Ticaret ve Sanayi Odaların ayırmadığını belirten Keleş, “ Zonguldak Ticaret Odası ve 5 ilçe Ticaret odası başkanı ilin yatırım ve üretim noktasında ki çalışmalarını değerlendirme ve problemlerin çözümü için düzenlediği toplantıya iktidar partisi milletvekilleri katılmıyor. Ne işleri olabilir gerçekten merak ediyoruz. Çevrelerindeki müteahhitlere ayırdıkları zamanları bu şehir için neden ayırmıyorlar. 
“BİR BİRİNİZİ AĞIRLAMAK İÇİN Mİ VEKİL OLDUNUZ”
Bu şehrin neresinde varlık gösteriyorlar. Caddesinde yoksun, esnafıyla yan yana değilsin, sokağına inemiyorsun, vatandaştan kaçıyorsun. Ne için vekillik yapıyorsun? Birbirinizi ağırlamak için milletvekili oluyorsunuz! Bu şehrin artık bir iradeye ihtiyacı var. Bu şehrin bu şehre adanmış siyasetçilere ihtiyacı var. Bir sonraki seçimde aday olur muyuz diyerek bir yere varılmıyor. Bu şehre ne katabiliriz diyerek yol kat edebiliriz.  Sürekli göç veren bir şehir olduk. Gençlerimiz kalmak istemiyor. Yatırım yok, istihdam alanı çok zayıf. Gelin enerjinizi bu şehir için harcayın” diye konuştu.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (1)
Kaan 2 hafta önce
Aynen katılıyorum cebine çalışan siyasetçiler var şehirde Vekilinden Belediye Başkanlarına yazıklar olsun vizyonsuz beceriksiz ensanlar özellikle Zonguldak Kozlu resmen facia
21
hafif yağmur