ZONGULDAK:
Kendi Kendisine Ödül Verdi!
 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, kendisinin Genel Başkan Yardımcısı olduğu Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen “En beğenilen belediye başkanları” ödül töreninde “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü. Ödül treninde bir konuşma yapan Akdemir, ödüle layık görenlere teşekkür etti. Aynı gecede Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’e de ödül verildi.

KÖRLER SAĞIRLAR; BİRBİRİNİ AĞIRLAR!

Fıkralara konu olacak ödül, az sayıda belediyenin üyesi olduğu ve senelik aidat vererek desteklediği Belediye Başkanları Birliği tarafından para veren her belediye başkanına veriliyor. Akdemir’in başarılı çalışmalarından dolayı ödül aldığını duyan Zonguldaklılar ise şok oldu. Ödülün Akdemir’e hangi projesinden ötürü verildiğini soran vatandaşlar, “Ya biz başka şehirde yaşıyoruz ya da birileri bizimle dalga geçiyor” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
devlet 2 hafta önce

bunlar utanmazlar diyecek tek kelime yok

Misafir Avatar
sado 2 hafta önce

vaal okadar yıl hiçbirşey yapmadan zonguldakta belediye başkanlığı yapmak gerçekten ödülü hak etmiş.ödülü c.h.p li̇lere kina yaksin bari̇.

Misafir Avatar
vatandaş 2 hafta önce

i̇şe gelmeden maaş ve zabıta mesleğinden mesai alıp hiç işe gelmeyende var . başkan bunları çok iyi biliyor .isterse isimlerinide yazarız. bunun içinde muharrem başkana ödül verin . yakışır !!!

Misafir Avatar
faruk 2 hafta önce

her gece saat 12 de cadde yıkanıyor(ıslatılıyor) herhalde onun için almıştır bu ödülü :)

banner234

banner236

banner228

“ŞEKER FABRİKALARI SATILAMAZ”

Haberi Oku