ZONGULDAK:
Kendisinden iş isteyen vatandaşın mesajını paylaştı...
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, iş isteyen bir annenin kendisine gönderdiği mesajı paylaştı.

Kantarcı sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, herkese çare bulamadığını ve bu durum karşısında içinin parçalandığını ifade etti.

İşte Kantarcı’nın o paylaşımı;

“2014’ten bu yana, üretken Belediyecilik anlayışıyla üçyüz kişiye yakın insanımızı doğrudan iş sahibi yaptık. Aileleri ile Bin kişiden fazla insan demektir bu. Bugüne kadar ihale yapmak yerine, olabildiğince kendi personelimizle iş yapmak istedik. Acaba bu temel soruna ne kadar çare olabildik?

Çalışanlarımız bunun değerini ne kadar algılayabiliyor?

...

Her gün buna benzer çok sayıda mesaj almaktayım. İçim parçalanıyor herkese çare bulamamaktan.

Bir anneden aldığım mesajı tüm çalışanlara ibret olması açısından aynen paylaşıyorum:

 

mrb başkanim Allah aşkına beni ise al şu an gerçekten zor durumdayım bitek benmi sığmiyorum bu belediyeye  ya lütfen beni aldığına pişman olmiycaksin

 

Ben iş kurdan iki dönem çalıştım keşke devam edebilseydim çöpde ne kadar çalışmayan adam varsa hepsi haksız yere maaş alıyorlar heketmiyolar ben çalışmak istiyorum  çalışmak emin olunki sizi babam gibi görüyorum keşke babam yaşasaydı da o arkamda dururdu o yok siz bana iş verseniz ne olur

 

Bülent kantarcı başkanım eğer ben bı iş bulamazsam emin olunki daha kötü şeyler yasmak zorunda kalicam siz bı bana olarak rahat olurmusun ben sizden sadaka dgl iş istiyorum işher geçen gün daha da kötüye gidiyo kizimla hayatımız Allah aşkına iş verin bana.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Hasan Basınca 2 ay önce

herkes yaptığını bulacak

banner228

Ereğli yolu kapandı

Haberi Oku