ZONGULDAK:
Kerim Yılmaz'a Haciz Şoku, Makam Aracını Altından Aldılar!

Kozlu Belediyesi’nde yaşanan skandallara bir yenisi daha eklendi. Göreve geldiği günden itibaren başarısız bir yönetim gösteren Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, şimdi de makam aracının icralık borçları nedeniyle haczedilmesiyle şok oldu. Mali açıdan batakta olan Kozlu Belediyesi’nde sıraya giren alacaklılar, Başkan Kerim Yılmaz’a nefes aldırmıyor. Daha önce de iki kez bağlanan makam aracı, şimdi de icra yoluyla ihaleye çıkarak satılacak.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜNE ÇEKİLDİ!

Geçtiğimiz yıl şubat ayında alınan ve 530 bin lira değerinde Volkswagen marka cip, Kozlu ve Zonguldak kamuoyunda büyük yankı toplamıştı. Kamuoyundan yükselen tepkileri yumuşatmak için Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz’ın torunu Yunus Yorulmaz’a makam aracını gelin arabası olarak tahsis eden Kerim Yılmaz, aracın şoförlüğünü de kendisi yapmıştı. Kozlu Belediyesi’nde çalışan taşeron işçilere 4 aydır maaş vermeyen ancak 500 bin lira değerindeki makam aracıyla boy gösteren Kerim Yılmaz, Emniyet Müdürü Metin Turanlı’ya rica ederek haczedilen makam yedi emine çekilmesi gerektiği halde aracını Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’nün önüne çektirdi.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
misafir zonguldaklı 1 yıl önce

sayın başkan kerim yılmaz berbat kozlu yollarında rahat gezmek için böyle bir araç almıştır alınmaması gerekirdi ihtiyaç çünkü...

Misafir Avatar
KANKİGİLLER SİZİ :D 1 yıl önce

gazeteden ''halkin' ibaresini kaldır mustafa, ''pusulanin sesi̇' yap! :d...

banner236

İnağzı’nda lağım patladı.... Rezalete...

Haberi Oku