ZONGULDAK:
KİLİMLİ SAHİL YOLUNA TOPRAK DOLGU DÖKTÜLER
Kilimli Sahil yolunda tünelleri yapan yüklenici firma Yılmazlar ÖDF, toprak malzemeyi kamyonla deniz kenarına döküp ardından iş makinesi ile denize dayandı. Halkın Sesi muhabirinin görüntülediği döküm sırasında denize  dolgu yapılan malzemenin kategorik taş değil tamamen toprak olduğu görüldü. 
Karayolları Zonguldak Şefliği ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün denetiminde olan bölgede yapılan kaçak döküm nedeniyle yasal işlem yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. 
Öte yandan bilindiği gibi İl Emniyet Müdürlüğü, geçtiğimiz aylarda bölgeye kaçak döküm yapılmaması için bariyer çekmiş; ancak daha sonra kaldırmıştı. (Halkın Sesi)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Zeki Şen 2 ay önce

Bu yol başlı başına altı toprak kum ve çöplerle dolu bir yol.Ve yolsuzlukların olduğu bir yol.Hala daha onca bilinmeyenler varken, bu yolu başlatmanız hata.bu yolda hertürlü yolsuzluk, yetim hakkı varken bu yol asla bitmeyecek.Bu yolda yapılırken 2014 'ün mayıs ayında bir can gitti.Ilk önce gerçekleriyle ortaya çıkarın tabi hak hukuk ve adelet varsa.Ben 6 senedir hak hukuk adalet peşindeyim.Herkes düşmüş Sahil yolu. Sahil yolu diye bişey yok ve olmayacak

banner228

Gazipaşa’da trafik felç!

Haberi Oku