ZONGULDAK:
Köstebek Kim?
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’nden bilgi sızdırıldığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü... Operasyonlar mercek altına alınsın...

Köstebek Kim?

Son yapılan “Tefeci Operasyonu” akıllara “tefeciliği sadece Romanlar mı  yapıyor?” sorusunu getirdi. Haftalar öncesinden tefecilik yaptığı bilinen bazı oto galerileri sahiplerinin tefecilik operasyonu yapılacağı haberini alıp milyonlarca lira değerindeki araçlarını galeriden çekmesi bu iddiaları güçlendiriyor. Öte yandan son operasyonda gözaltına alınanlardan bazılarının telefon kayıtlarında tefecilik yaptıkları sabit olmasına rağmen üzerlerinde hiç bir evrak ya da para çıkmaması dikkat çekti. İddiaya göre operasyon yapılacağı haberi emniyet içerisinden tefecilere sızdırıldı.

CİMER’E GİDEN İHBARLAR 
ÖRTBAS MI EDİLDİ?

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’nde etkin ve stratejik bir konumda olan bir polis müdürünün özel yaşamında suç örgütü üyesi ve yasa dışı işlerden haksız kazanç sağlayan potansiyel suçlularla olan yakınlığı Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne(CİMER) birçok kez ihbar edildi. Ancak iddiaya göre ihbarlar soruşturma açmak yerine örtbas edildi.  Alkol, uyuşturucu ve suç örgütleriyle olan ilişkilerini “İşim gereği görüşüyorum” şeklinde açıklayan iddiaların odağındaki polis müdürü, kendisiyle ilgili haberler yapan gazeteciler hakkında da başka bir gazeteye haber yaptırıyor. Tüm tepkilere rağmen görev yerini koruyan polis müdürünün arkasında hangi güç ya da güç odaklarının olduğu ise bilinmiyor. Devlet sırlarını gazetecilere veren, suçlularla her gece buluşarak bu bilgileri paylaşan polis müdürü kim?
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Aynen 7 ay önce

Bir sıkıntı olduğu kesin bu romanlar en küçük tefeciler zonguldağın baş kan emici vampirleri dışarda nası oluyo

banner228

MASKELER YERLERDE GEZİYOR!

Haberi Oku