ZONGULDAK:
Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı

Çaycuma Köylere Hizmet Götürme Birliği 2015 Yılı Kasım Ayı Olağan Genel Kurul Meclis Toplantısı yaptı.
Birlik Üyesi 83 Köy Muhtarından 64 Köy Muhtarının, 5 üyeden oluşan İl Genel Meclisi Üyelerinden 3 üyenin katılımı ile Birlik Başkanı Serkan Keçeli’nin ’nin Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı. Gündem maddelerinin görüşülmesinden önce,açılış ve yoklama yapıldı.Saygı duruşu ifa edildi, İstiklal Marşı okundu.Birlik Başkanı Kaymakam Serkan Keçeli Genel Kurulun açılış konuşmasında Birliğin kuruluş amacı, 2015 yılı faaliyetleri ve gündem maddeleri hakkında Birlik Üyelerini bilgilendirdikten sonra gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.
Gündemin 1. maddesi gereği Birlik Tüzüğünün 25. maddesine istinaden 2016 Yılı Çalışma ve Yatırım Programı okundu, birlik meclisinin görüş ve önerileri alındıktan sonra 2016 Çalışma ve Yatırım Programı Birlik Meclisince oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 2. maddesi gereği Birlik Tüzüğünün 23. maddesine istinaden 2016 Yılı ve İzleyen İki Yıla Ait Bütçe Tahminleri okundu, buna göre 2016 yılı gelir – gider bütçesi 9.450,000,00 TL, 2017 yılı gelir-gider bütçesinin 9.922.500,00 TL 2018 yılı gelir-gider bütçesinin 10.418.625,03 TL olduğu madde madde oylanarak, Birlik Meclisince oy birliği ile kabul edildi.
Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) arasında 15/09/2015 tarihinde imzalanan sözleşme ile yürütülen TR 81/15 Yöresel /0008 Sözleşme Numaralı “Kadınlarımızın Elinde Pelemet Bezi Engel Tanımaksızın Hayat Buluyor” isimli projeye Çaycuma Köylere Hizmet Götürme Birliği olarak projede yürütülecek kurs faaliyetlerine kadın ve engelli kursiyer bulma, maddi destek sağlama, üretilecek ürünlerin tanıtımını sağlama, satın alma işlemlerini yürütmek üzere ortak olunmasına karar verildi. Yukarıdaki iş ve işlemlerin yürütülmesinde sözleşme imzalamaya, her türlü hukuki işleri takip etmeye, temsile, ilzama ve imzaya Çaycuma Köylere Hizmet Götürme Birliği adına Çaycuma Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Naşit Durdubaş’ın yetkili kılınmasına Birlik Meclisince oy birliği ile kabul edildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Ateşleri ölçüldü Maskeler takıldı

Haberi Oku