ZONGULDAK:
'KOZLU BELEDİYESİ KİME ÇALIŞIYOR?”

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu dernek merkezinden yazılı bir basın açıklaması yaparak Kozlu Belediyesini otobüs zamları konusunda eleştirdi. Topaloğlu açıklamasında şu görüşlerine yer verdi:

Kozlu belediyesi uygulamaları vatandaşı çileden çıkardı. Belediye ulaşım hizmetlerinde toplu taşımada vatandaşın soyulmasına Meclis kararlarıyla imza atıyor. Kozlu'ya Dolmuşlar 2 TL'ye giderken nasıl oluyor da Halk otobüsleri 2.5 TL oluyor?  Üstelik dolmuşlar daha uzun mesafe yol kat etmektedirler.

Kozlu belediyesi zaten 6 ay önce halk otobüs fiyatlarına astronomik zamlar yapmış. Şimdi de çaktırmadan halkın tepkisini azaltmak için 2.35 TL Olan Kozlu-Zonguldak 2.50 TL ,Zonguldak-Tip fakültesi 2.60 TL'den 2.80 TL'ye çıkarılmıştır.Kozlu belediyesi Geçmiş zamlarını geri alması gerekirken yeni zamlar yaparak vatandaşı mağdur etmiştir. Şimdi soruyoruz Kozlu Belediyesi Halk için mi Yoksa birilerine Rant için mi çalışmaktadır. Zaten taşımada bir çok şikayet olan halk otobüsü taşımaları bu zamlarla vatandaşı daha da mağdur etmiştir.

Kozlu belediyesini bir kez daha uyarıyoruz bu zamlar yine meclis karanıyla geri alınmalıdır. Aksi takdirde bu zamların iptali için yargıya başvuracağız.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Ali dökel’in Anne Acısı

Haberi Oku