ZONGULDAK:
Kozlu Kerbela'ya döndü
Kozlu’da neredeyse her gün yaşanan su kesintileri halkı canından bezdirdi. Konuyla ilgili belediyeden bilgi alamadıklarından da şikâyet eden Kozlular Belediye Başkanı Ali Bektaş’a öfke kustu

Sık sık su kesintilerinin yaşandığı Kozlu, son günlerde resmen Kerbaela’ya döndü. Neredeyse her gün meydana gelen ve çoğu zaman 13-15 saatten aşağı düşmeyen su kesintilerinin kimi zaman tam bir günü bulduğu ilçede, vatandaşlar, canından bezdi. Kesinti süresinin uzunluğu nedeniyle 50-100 tonluk hidroforların bile yetmediğini dile getiren vatandaşlar kente bir su hizmetini bile veremeyen belediyeyi acizlikle suçlayarak Belediye Başkanı Ali Bektaş’a öfke kustu.

ALİ BEKTAŞ KÖTÜ BELEDİYECİLİK DEĞİL, KOZLU’YA KÖTÜLÜK YAPIYOR 
Vatandaşlar, “Sözüm ona bölgenin en deneyimli Belediye Başkanı olarak göreve gelen Ali Bektaş maharetini yalnızca imar oyunlarında gösteriyor. Yaptığı ranta dayalı imar uygulamalarıyla kentin yapı desenini bozup başta Fatih ve Güney mahalleleri olmak üzere tüm kenti yaşanmaz hale getiren Bektaş, Kozlu’ya, kalitelisinden vaz geçtik, kesintisiz su bile sağlayamıyor. Kozlu yazın ortasında resmen Kerbela’ya döndü. En sıradan temizliklerimizi bile yapmaktan aciziz. Ali Bektaş kötü belediyecilik değil, Kozlu’ya resmen kötülük yapıyor” dedi.

KOZLU’DA YAŞAMAK ARTIK İŞKENCEYE DÖNÜŞTÜ
Kesintiyle ilgili bilgi almak için aradıkları belediyede kimselere ulaşamadıklarını dile getiren vatandaşlar, “Telefonlar ya sürekli meşgul, ya da ilgili birime bağlanamıyoruz. Santraldeki kişiye de yeterli bilgi verilmediği ya da sahip olduğu bilgiyi bizimle paylaşmak istemediği için sürekli tartışmak zorunda kalıyoruz. İnternet sitesi gibi sosyal medya adreslerinde de hiçbir bilgi yok. Anons sistemi de son derece kötü olduğu için, yapılan kesintilerin planlı olup olmadığı, ne zaman biteceği konusunda da bilgi sahibi olamıyoruz. Kozlu’da yaşamak artık işkenceye dönüştü. Bu çağda böyle şey mi olur” dedi.
ALİ BEKTAŞ BİR HALK SAĞLIĞI SORUNUDUR
Pandemi koşulları nedeniyle suya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduklarını dile getiren vatandaşlar, “Tüm ülke Koronavirüs’le mücadele ederken, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş bunu unutmuş görünüyor. Her akşam televizyonlarda, virüsle mücadelede en önemli şeyin el vücut temizliği olduğu söyleniyor. Devlet, içinde bulunulan özel koşullar nedeniyle, belediyelere, bırakın su kesinti yapmasını borcu olanın bile suyunu kesmeyin diyor. Ama Kozlu’da virüse karşı en asgari önlemleri bile almaktan aciziz. Tuvalet temizliğimizi bile doğru düzgün yapamıyoruz. Hepimizin sağlığı tehlikede. Kozlu Belediyesi ve onun başkanı Ali Bektaş artık bir halk sağlığı sorunu haline gelmiştir” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Nagiş 1 ay önce

Bu sıcaklarda, bu Corona tehlikesinde böyle sorumsuzluk olurmu?

Misafir Avatar
kozlu spor 1 ay önce

ali bektaş kozlunun resmen a... koydu tek kelime eminim tüm projelerden daire almıştır

Misafir Avatar
hb 1 ay önce

susuzluktan millet cenabet geziyor. kozluda bereket kalmadi. artik...

Misafir Avatar
Nesrin güven 1 ay önce

Şu kesiliyo ve yağmur yagdigindada çamurlu sular geliyo .ondan sonrada cocuklarimiz hatta kendimiz bile hasta oluyoruz.ayrica heryer sinek kayniyo bir ilaçlama yapilmiyo ne cam ne balkon acabiliyoruz.aradigimizda tamam ilgilenecez diye başlarından savuyoyorlar.

Misafir Avatar
vatandaş 1 ay önce

ılıksu plajına denize gidelim dedik şantiye gibi kumsal var. kabinlerin içi felaket bakımsız. ve en ilginci kozlu belediyespor kulübü adına maç bileti makbuzu kesiyorlar giriş ücreti niyetine 5 lira. gönül belediyeciliği ????

Misafir Avatar
Ali Bektaş 1 ay önce

Bana oy vermeye devam et kozlu,bu size az bile, güleyim bari, ha ha haaaa

Misafir Avatar
öncezonguldak 1 ay önce

İnsanlarda tık yok.Belediye CHP,li olsaydı feryadı seyrederdik.Yaparsa akape yapar.

banner228

İki ayda yaptığı modeli Başkan Kantarcı’ya...

Haberi Oku