ZONGULDAK:
Kozlu Sahili Taş Ve Çöplerden Temizlendi

Kozlu Belediyesi ve Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencileri işbirliğiyle Kozlu sahilindeki taş ve çöpler temizlendi.
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin; “Bülent Ecevit Üniversitesi Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kozlu sahili temizliği çalışmalarını öğrenciler, hocalarıyla birlikte gerçekleştirdiler. Belediye olarak biz de kendilerine gereken desteği sağladık. Gençlerimiz pırıl pırıl ve çok duyarlı gençler. Yaşadıkları çevreyi sorumluluk bilinciyle güzelleştirmeye çalışıyorlar. Öğrenciler, daha sonra derslerinden ve sınavlarından kalan zamanlarında bu çalışmaların devam edeceğini belirttiler. Arkadaşlarımıza ve hocalarımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Bülent Ecevit Üniversitesi Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim görevlisi Yasin Gaylan “1. ve 2. Sınıf öğrencileri olarak Sosyal Sorumluluk projesi dersi için ne yapabiliriz dedik Kozlu için. Kozlu halkı burayı çok yoğun bir şekilde kullanıyor ama oldukça taş ve kir var. Bazı duyarsız insanlar var. Duyarsız insanların duyarsızlığını nötrlemek için duyarlı arkadaşlarla beraber onların kirlettiği sahili temizlemeye geldik. Biraz temizledik, projemizi devam ettirip birkaç sefer daha buraya gelmeyi planlıyoruz” dedi.
Bülent Ecevit Üniversitesi Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim görevlisi Ahmet Akif Erbaş; “Yaklaşık 100 kişi Kozlu sahilini aktif olarak kullanan öğrencilerimiz olarak temizlemeye geldik. Havalar müsait olduğu sürece bu aşama devam edecek” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

GMİS’ten Yerlikaya’ya plaket

Haberi Oku