ZONGULDAK:
KOZLU YILMAZ'A TESLİM

Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin’in vefatının ardından dün yapılan olağanüstü meclis toplantısında AKP’nin adayı Kerim Yılmaz, yerel seçimlere kadar Kozlu’nun yeni belediye başkanı oldu. AKP’li Kerim Yılmaz ve CHP’li Behçet Kemal Danış’ın yarıştığı seçimde Yılmaz 10, Danış 4 oy aldı. CHP grubundan 1 meclis üyesi seçimde AKP adayına destek verince seçimler 1’inci tamamlandı. Başkan seçilen Kerim Yılmaz, 2 sene boyunca Kozlu Belediye Başkanlığı yapacak.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Kozlu’nun çok değerli bir belediye başkanını kaybettiğini vurgulayan Yılmaz, seçimler sonrasında yaptığı ilk açıklamada var güçleriyle çalışacaklarını vurgulayarak, “Kozlu’nun yetiştirdiği değerli bir insan rahmetli oldu. Ondan sonra böyle bir süreç başladı. Parti teşkilatı temayülü ve arkadaşlarımızın teveccühü üzerine partimizin adayı ben oldum. Arkadaşlarımız bunu hoşgörüyle karşıladılar. Bende Kozlu insanına layık olmaya ve Ertan Başkanımızın başlattığı hizmetleri hızlı şekilde devam edeceğiz. Sizler konuları incelemişsinizdir fakat ancak hep bir dedikodudan ibaretti. Hizmetleri aksatmadan, Ertan Başkanımızın başlattığı hizmetleri devam ettirmeyi var gücümüzle sürdürmeye söz verdik. İşte ekibimiz burada” dedi. (Umut ERSES – Aycan KARADAĞ)

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kemal Can 1 yıl önce

Şimdi Kozlu Belediye Başkanını belediye meclis üyelerimi seçti yoksa AKP Genel merkezi mi? AKP’nin ileri demokrasisi işte böyle, kendi meclis üyelerine bile güvenmiyorlar..

Misafir Avatar
Kozlulu 1 yıl önce

Tebrikler başarılar kerim bey

banner234

banner236

banner228

Sır Ölümün Ardında Bonzai, Flakka Çıktı

Haberi Oku