ZONGULDAK:
Küstüm oynamıyorum!

Zonguldak Belediye Meclis toplantısı dün Belediye Nikah Salonu’nda yapıldı. Toplantıya alınan kararlardan çok, CHP’li Belediye Meclis üyesi Cavit Zülfikar’ı protestosu damgasını vurdu… Zülfikar, toplantı sırasında CHP’li belediye meclis üyelerinin oturduğu sıralar yerine MHP grubunun olduğu sıralara oturdu… Zülfikar, daha sonra yaptığı açıklamada Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Başkan Yardımcısı Şenol Şanal’a tepki amacıyla bu protestoyu gerçekleştirdiğini yazdı…

ADLİ OTOPARKI ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’A

Toplantının en önemli gündem maddesi ise Adliye otoparkının Zonguldak Kömürspor’a tahsis edilmesi oldu. Aynı toplantıda Sırbistan’ın Novi Sad Belediyesi ile Zonguldak Belediyesi’nin kardeş belediye olması da gündeme geldi. Gündemin 17’nci maddesinde ise Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Meclis Üyesi Emine Uzun tarafından verilen “mahalle kadın komiteleri ve sokak sorumluları” konulu proje oluşturulması talebi komisyondan geldiği şekliyle oy birliğiyle kabul edildi.

(Barış Doğan)
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
satranç 5 yıl önce

muharrem, satranç konusunda sana şimdiye kadar edilen küfürler istanbula köprü olur. zonguldakta yaklaşık 200 çocuk satrançla yakından ilgileniyor ama bu çocukların zonguldakta satranç oynayacağı yeri yok, olan yeri de bkm de sen kapatmışsın. hem öğretmensin hem chpli. sen nasıl bir kişilksin?

banner228

Araç takla attı

Haberi Oku