ZONGULDAK:
MADENCİLİKTEN MUHTARLIĞA

MADENCİLİKTEN MUHTARLIĞA

NİZAMETTİN UÇAR”  KARAELMAS’I UÇURACAĞIM”

Türkiye Taşkömürleri Kurumu (TTK) Üzülmez Müessesinden emekli Nizamettin Uçar Karaelmas Mahallesine muhtar adaylığını koydu.

TTK Üzülmez Müessesinde çalışırken İş yeri temsilciğinin yanı sıra Genel Maden İşçileri Sendikası Üzülmez Şubesi'nde çeşitli aktif görevlerde bulundu.

Nizamettin Uçar, 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde ikamet ettiği Karaelmas Mahallesi'nden muhtar adayı oldu. Uçar adaylığı konusunda şunları söyledi:

"Çocukluğumdan şu ana kadar tüm ömrüm Karaelmas mahallesinde geçti. Karaelmas mahallesinin bir çocuğu olarak sorunları biliyorum. Emekli olmadan önce çalıştığım iş yerlerinde, Sendikacılık alanında görevlerde bulundum.  Birçok Sivil toplum örgütlerinde aktif görevlerde bulundum ve halen Sosyal Yardımlaşma Vakfı mütevelli heyetinde görevliyim. Şimdi de tecrübe ve bilgi birikimim ile Mahalleme hizmet etmek istiyorum. Çocuklarımıza daha güzel bir Karaelmas bırakmak için, azalarım ve ben hizmette sınır tanımayacağız ve sorunları beraber çözeceğiz. TTK da Karaelmas Kömürü için çalıştım, Şimdide kömürden ismini alan Karaelmas Mahallesi için çalışacağız. Hizmet bizden destek Sayın Karaelmas Mahalleli sakinlerinden” 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
selooo 1 yıl önce

nizam başkan sende zor bir göreve talip olmuşsun bu yükü yaşıbilecek yürek ve kabiliyet sende var Allah utandırmasın hayırlı olsun tüm kalbimle yanındayımmmm
valll bakkk

banner228

Çelikel Radyosu

Haberi Oku