ZONGULDAK:
‘Mahşerde hesaplaşacağız'
 Mavi Kent ve Aygün Konut mağdurlarından inşaatları yarım bırakan Erol Yaşa’ya veryansın:

‘Mahşerde hesaplaşacağız’

Mavi Kent Konut Yapı Kooperatifi üyeleri geçtiğimiz Cumartesi günü yükleyici firma ve TELETEM Bilişim İnşaatı yetkilileri ile bir araya geldi. Üyeler, konut sahibi olmak için dişlerinden tırnaklarından artırarak  biriktirdikleri paraları iç eden müteahhit Erol Yaşa’ya veryansın ederek,  ”Mahşerde hesaplaşacağız” dediler.

Geçmişte Kilimli’de birçok vatandaşı mağdur ederek kayıplara karışan Erol Yaşa’nın son günlerde bazı basın kuruluşlarına verdikleri beyanatlara tepki gösteren kooperatif mağdurları,  “Mavi Kent başta olmak üzere, 202 mevkiindeki Aygün projelerinde toplam 124 vatandaş mağdur edildi. Gerekirse Erol Yaşa hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunacağız. Kendisi bizi sanki mağdur etmemiş gibi toplantıya çağırdı. Hiçbir üye arkadaşımız bu toplantıya katılmadı. Yıllardır bizi mağdur eden Erol Yaşa’nın son günlerdeki iddiaları asılsız ve mesnetsizdir.” diye konuştular. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mavi kent 11 ay önce

Kısa ve net. İstenmiyorsun. Hiç para almadan bu binayı buraya kadar getiren, tapu sahibi olmamızı sağlayan TELETEM e teşekkürler

banner234

banner236

banner228

Sır Ölümün Ardında Bonzai, Flakka Çıktı

Haberi Oku