FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
MALİ MÜŞAVİRLERDEN VALİYE ZİYARET
Vali Mustafa Tutulmaz, Zonguldak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Tahsin Erdem ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti. 

Ziyaret sırasında Başkan Tahsin Erdem, Zonguldak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın çalışmaları hakkında Vali Mustafa Tutulmaz’a bilgi verdi.
Tahsin Erdem, İl genelinde 389 üyelerinin bulunduğunu, meslektaşlarımızın ülke ekonomisinin gelişimi için çalışan, ürettiği değeri toplumla paylaşan, mükellef ile devlet arasında köprü görevini üstlenen ve devletin e-dönüşümünün sağlanması için yürütülen çalışmalarda büyük bir toplumsal sorumlulukla ve özveri ile yerine getirdiklerini ifade etti. 
 
Erdem ziyarette yaptığı konuşmada, “Muhasebe, denetim ve danışmanlık hizmetleriyle ekonominin en önemli paydaşlarından biri olan camiamız, çağın gerektirdiği teknolojik yeterliliğe ayak uydurabilmiş, yurt içi ve yurt dışındaki tüm gelişmeler izlenerek, odamız tarafından verilen uzaktan ve yüzyüze eğitimler ile meslektaşlarımızın gerekli olan bilgiye ulaşılabilmeleri sağlanmaktadır” dedi.
Tutulmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Zonguldak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

ZONGULDAK HALKI BU YÖNETİMİ HAK ETMİYOR

Haberi Oku