MEB’in Kır Saçlısı Emekli Oldu

ZONGULDAK 28.08.2021, 13:37 28.08.2021, 13:52
504
MEB’in Kır Saçlısı Emekli Oldu

Zonguldak İl Milli Eğitim müdürlüğünde uzun yıllar çalışan ve şef olarak emekli olan Kenan Kılınç işyerinden sevgi gösterileriyle uğurlandı.

“Hayatımın en güzel yıllarını bu kurumda çok başarılı iş arkadaşlarımla geçirmiş olmaktan çok mutluluk duydum, görevimi hep yasalara uygun bir şekilde yerine getirmeye çalıştım, benim için çok önemli bu veda günümde beni yalnız bırakmayan mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, ben hakkımı helal ediyorum, sizler de helal edin, hoşçakalın, mutlu kalın” diyerek arkadaşlarına veda eden Kenan Kılınç’a plaket ve tatlı ikram edildi.

İşyerinde “Kır Saçlı” olarak tanınan hatta geçmiş valilerin bile kendisini böyle andıkları Kenan Kılınç'ı arkadaşları da “Kenan ağabeyimiz özverili çalışmaları ve üstün gayretleri ile tanınır, madalyonun ters yüzü gibi kurumun isimsiz kahramanlarındandır, kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz, hayırlı olsun” diyerek uğurladılar.

(Şebnem Saka)

Yorumlar (1)
subniminal 3 hafta önce
Müdür tosun , gideceğini öğrenince her fırsatta mesaj veriyor. Bizden ayrılan memnun ayrılır mesajı yanında yeşil kravat ile hizmete devam mesajı.Bay bay
23
parçalı bulutlu