ZONGULDAK:
Metin Demir TSO Başkanı

Akşam geç saatlere kadar görüşen TSO yönetim kurulu Metin Demir’in başkanlığı konusunda anlaştı. Metin Demir bugün saat 10.00’da TSO Zonguldak binasında bir basın toplantısı düzenleyerek Başkanlığını ilan edecek.

Bilindiği üzere Metin Demir, TSO Başkanlığı’ndan istifa eden Salih Demir’in ağabeyi Emin Demir’in oğlu. Öte yandan aynı zamanda AKP Zonguldak Belediye Meclis üyesi olan Metin Demir’in bu görevine devam edeceği öğrenildi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
MURAT TAŞTAN 5 yıl önce

zafer bey hakkinda bi̇r i̇ki̇ yorum okudum burada bi̇rkere zafer bey mecli̇s başkani sali̇h bey yöneti̇m kurulu başkani i̇lk önce bunu ayirt edeli̇m sali̇h bey i̇sti̇fa etti̇gi̇nde yeni̇ başkani yöneti̇m kurulu kendi̇ arasinda beli̇rli̇yor takdi̇r ederseni̇zki̇ mesli̇s başkani yöneti̇m kurulu başkani olamiyor ayrica zafer bey kendi̇ i̇şleri̇ni̇n yogunlugunda dolayi bunada yeterli̇ vaki̇t ayiramaz ki̇şi̇li̇k ve ti̇cari̇ ahlakindan dolayi zonguldakli i̇ş adamlarinin arasinda örnek bi̇r i̇nsandir zonguldaki di̇ger şehi̇rlerde yaptigi ti̇caretle kültür ahlaki beyfendi̇li̇gi̇ i̇le başari i̇le temsi̇l edi̇yor bi̇lmeden ki̇mseyi̇ karalamayalim özelli̇kle bu ki̇şi̇ zafer saglamsa

Misafir Avatar
hasan yamaç 5 yıl önce

vekil olmayınca geri dönmüycen dimi?metin yine iyidir.zaferden iyi cacık olur onu anladık.geri dönmüycen dimi.yemin et.

Misafir Avatar
fecisi 5 yıl önce

metin başkan oldu çaycuma sahil gazinosu parayı bulur bundan sonra :)

Misafir Avatar
gürbüz 5 yıl önce

zaferim neferim emirerim.helal sana

Misafir Avatar
cengiz 5 yıl önce

bir dahaki tso seçimlerinde esnaf bi baksın ne kadar değer verildiklerini.saltanata devam.biz buna layığız.zafer bey sanada bişey demiyoruz.bu kadar çıkarcı olma göörüntün başka tavrın başka!!!

Misafir Avatar
mahmut 5 yıl önce

amaannn bu zihniyete layıktır.yerimi kaptırmmak için yeğennii koyuyor.zafer mafer kimki

Misafir Avatar
sadi 5 yıl önce

zafer abileri ne etliye dokunur ne sütlüye.ne derlerse yapar ama ona rağmen ona bile itimat etmediler.belki koltuk tatlı gelir indiremeyiz diye

Misafir Avatar
fenasi 5 yıl önce

zafer abilerini neden başkan yapmamışlar:))hazır kibar ve emir askeriydi

banner228

GMİS’ten yeni madencilere seminer

Haberi Oku