ZONGULDAK:
MİLLİ EMLAK'TA MAKBUZ ÇİLESİ!
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne bağlı Milli Emlak servisine para yatırmak isteyen vatandaşlar adeta Çin işkencesi çekiyor.

Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü’nün 69 Ambarları bölgesine taşınması nedeniyle kuruma farklı kalemlerle ödeme yapmak isteyen vatandaşlar ilk olarak buraya gidiyor. Veznenin Valilik binasında olduğunu öğrenen vatandaş bu kez Valiliğe doğru hareket ediyor. Valilikte istenilen parayı kasaya yatıran vatandaş bu kez de aynı makbuzu işleme girmesi için 69 Ambarlarındaki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün yeni binasına götürüyor. 

Temel fıkralarını aratmayan bu sorunun son bulmasını isteyen vatandaşlar, “Zaten insanların cebinde para yok. 50 lira yatırmak için iki kez çarşıya inmek zorunda kaldık. Vakit yetmeyince işlemler öğleden sonraya kaldı. Vezne biran önce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü binası da getirilsin” dediler.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Vatandaş 2 hafta önce

Resmen müslümana gâvur eziyeti.birde benim yaşadığım sorunu size aktarmak istiyorum.ikametgah almak için nüfus müdürlüğü ne gidiyorum.ikametgah alamıyorum.neden diye sordum.e devlet şifresi alarak çıkartmanız gerekiyor.cevabini aldım.oradan çıktım.sallaya,sallaya,hatim indirerek PTT, gittim ve e devlet şifresi aldım.ya arkadaş,75_80 yaşındaki bir vatandaş nasıl yapacak bu işi.yani bu memlekette ne anlatayım.ya işi hep yokuşa sürüyorlar,birazda yokuş aşağıya döndürün bu işleri.

banner228

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık...

Haberi Oku