ZONGULDAK:
Minikler büyüledi

Kozlu Merkez Anaokulu, 3 ve 4 yaş grubu öğrencileri, öğretmenleri önderliğinde yıl içinde hazırladıkları dans gösterilerini sahneledi. Minikler, dans şovlarıyla aileleri ve izleyicileri büyüledi.

Kozlu Merkez Anaokulu, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşırken,  yıl sonu etkinliği düzenledi. Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) gerçekleştirilen etkinlik kalabalık izleyici  topluluğu önünde sahnelenirken, Kozlu Merkez Anaokulu Müdürü Sevinç Özkan, açılış konuşmasında gösteriye gelen  ailelere teşekkür ederek, 3-4-5 yaş çocukların ana sınıf ve okul öncesi eğitiminin önemine değindi.

Kozlu Merkez Anaokulu öğrencileri, yıl içinde öğretmenleri eşliğinde hazırladıkları dans gösterilerini sundu.  3 yaş grubu öğrencileri,   öğretmenler Feride Kara ve Zübeyde Gençtürk gözetiminde ‘farecik Rondu’ ve ‘Ritimli Dans’ gösterilerini sahneledi. Ardından 4 yaş grubu, öğretmenler Büşra Müfettişoğlu ve Çiğdem Baştürk  önderliğinde  ‘Türkiyem-Folklor’ ve ‘Dans-Çikolata rondu’ şovunu sundu. Modern ve geleneksel  dans ezgilerinin sergilendiği etkinlikte, minikler şovlarıyla ailelerini ve gösteriye gelen izleyicileri kendilerine hayran bıraktı. Eren ARSLANYILMAZ

 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236


Haberi Oku