ZONGULDAK:
Motorcular İftarda Buluştu

Zonguldak Motosiklet Spor kulübü üyeleri geleneksel iftar programını Elizya düğün salonunda gerçekleştirdi. İftara Ereğli yıldızları Motosiklet kulübü, King Brothers motosiklet kulübü, Türk Chopper motosiklet kulübü, Zonguldak şubesi, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve yaklaşık yüz motorcu katıldı.
Her yıl geleneksel hale getirdikleri İftar yemeğinin önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirten sonrası Zonguldak Motosiklet Spor Kulübü Başkanı Suat Ölmez; “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğinde bu kadar kalabalık görmek bizi duygulandırdı. İftarımızı onurlandırdığınız için katılan herkese teşekkür ediyoruz. 22-23-24 Temmuz tarihinde Kozlu Değirmenağzı plajında yapılacak olan Uluslararası Zonguldak Motosiklet Festivalin de Belediye başkanımız Ertan Şahin’in desteklerini bekliyoruz” dedi.
Bu tür organizasyonlara destek vermeyi istediklerini söyleyen Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, “Böyle bir organizasyonu düzenleyen Zonguldak Motosiklet Spor Kulübüne çok teşekkür ediyoruz. Biz kendilerine bu festivali yapmaları için destek sözünü verdik. Böyle bir etkinliğin Kozlu ilçemizde olması bizleri çok mutlu ediyor. Turizm açısından da böyle etkinliklerin bize katkısı büyük olduğunu düşünüyoruz. İnşallah bu tip organizasyonlar artarak devam eder” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sade vatandaş 3 yıl önce

Gürültü çıkaran serseri grubu, emniyet bu serserilerin yaptığı gürültü kirliliğine önlem almayı düşünüyor mu? Yoksa ttk gibi bunlarında kendii kendilerini imha etmelerini mi bekliyor?

banner236

Bu Haber İçimizi Isıttı
Soğuk kış günlerinde Zonguldak şehir merkezinde bir çok mağaza ve işyeri sokak hayvanlarına kapılarını...

Haberi Oku