ZONGULDAK:
MÜSİAD üyeleri geleneksel iftarda buluştu…

 

 

MÜSİAD Zonguldak Şubesi geleneksel iftarını Kilimli Radartepe’de gerçekleştirdi. Üyelerin yanı sıra Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç’ın da katıldığı iftar programında birliktelik içinde Zonguldak’a daha çok hizmet edilebileceği vurgusu yapıldı.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Zonguldak Şubesi her sene geleneksel olarak üyelere özel düzenlenen iftar programı gerçekleşti. Kilimli Radartepe Restoranda düzenlenen iftar programına MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz ve üyelerin yanı sıra Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç da katıldı.

 

Kilimli ve Zonguldak manzaralı Radartepe tesislerini iftar için MÜSİAD’a tahsis eden Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç’a teşekkür eden MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, “MÜSİAD, Türkiye genelinde olduğu gibi Zonguldak’ta da gelişiyor, güçleniyor. MÜSİAD Zonguldak’ta geliştikçe inanıyoruz ki Zonguldak, Türkiye ve dünya imkanlarından daha fazla istifade edecektir” dedi.

 

Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç da MÜSİAD Zonguldak Şubesinin çalışmalarını takdirle izlediğini belirterek kente verilen katkı için teşekkür etti. İftar sonrası uzun süren sohbet sırasında kent adına nelerin yapılabileceği konuşuldu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236


Haberi Oku