ZONGULDAK:
'NE KADAR TEFECİ, HIRSIZ, RÜŞVETÇİ VARSA İŞE GİRDİ”
İŞ İSTEYEN VATANDAŞ 
BELEDİYEYE ALINMAYINCA
İSYAN ETTİ


İş-Kur üzerinden Zonguldak Belediyesi’nde 3 ay çalıştıktan sonra işten çıkarılan 37 yaşındaki Erkan Gezer ve eşi Gülcan Gezer 4 aylık bebekleriyle birlikte Zonguldak Belediyesi binasına alınmadıkları gerekçesiyle belediye önünde oturma eylemi başlattı.
Belediye Başkanı Selim Alan ve Özel Kalem Müdürünün kendisine işini düzgün yapması halinde daimi işe alacakları yönünde söz verdiğini ifade eden 5 çocuk babası Gezer, “Benim ve eşimin belediye binasına alınmamam için güvenliklere talimat verilmiş. Siz bu beldiyenin ne zaman sahibi oldunuz da bizi içeri almıyorsunuz. Biz seçim dönemi sizi mahallemize sokmayacağız mı dedik. Benim çocuğum hasta. Köpek gibi çalıştım ama beni işe almadılar. Ne kadar tefeci, hırsız, rüşvetçi varsa işe girdi biz giremedik.” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
67 2 hafta önce

ya adam konusmasından belli efendi düzgün belli yani amirleri kötü olsa sepetleyin bunu der onlarda calıskan adam demis is sahibi yapın da adamı masa basına aldıgınız 300 insandan daha delikanlıdır bu kardes belli alın asfalt ekibine verin iste adamın cebi para görsün

Misafir Avatar
67 2 hafta önce

Bugra Bey bugunler gelir gecer 5 sene onceki hallerinide hatirla issiz gucsuz cay ocaklarinda zaman gecirdigin gunleri..

banner228

Gece saatlerinde çıkan yangın korkuttu

Haberi Oku