ZONGULDAK:
NOSTALJİYE MERHABA!

 

 

 

Belediye Sineması Mayıs Ayında Hizmete Giriyor

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir belediye sineması ile ilgili bilgilendirme yaptı.

 

Belediye Başkanı Akdemir, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

 

“Zonguldak Belediye Sineması'nın ilimize kazandırılması eski günlerine kavuşması ile ilgilidir. Belediye sinemasının şehre kazandırılması ile ilgili bu anlamda girişimlerimizi yapmıştık. Geri dönüşümü sağladık, sivil toplum örgütleri de bu konu üzerinde çok duruyorlar, bizim yanımızdalar. Mayıs ayının sonuna kadar yani kurtuluş ayımız öncesine kadar çalışmaları tamamlamayı hedefliyoruz. Bu konuyla İlgili şefe talimatlarımızı verdik. İnşallah Belediye Sineması'nı Mayıs ayı sonunda etkinliklerimiz için kazandıracağız. 0 - 6 yaş grubundan yetişkinlere kadar eğitimler veriyoruz. Bu anlamda iyi bir kazanım oldu diye düşünüyorum. Tiyatrolarımız, Türk halk müziğimiz, Türk sanat müziğimiz çalışmaları ve çocukların sosyal kültürel etkinliklerini burada halka sunacağız.”

 

Ardından hakkında çıkan istifa edecek söylentilerine cevap veren Akdemir;

 

“Asparagas haberlere ne çok inanıyorsunuz. Benim ağzımdan öyle bir kelime duydunuz mu? Ben görevimi en iyi şekilde yapmak için söz verdim sonuna kadar görevimin başındayım, son gün mesai bitimine kadar mücadeleme devam ederim. Bunu herkes böyle bilsin ”dedi.

 

Ardından Başkan Akdemir, Belediye Kültür Merkezi toplantı salonunda sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi. Çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Daha sonra Belediye Sineması'nın içerisini gezerek yapılan çalışmaları yerinde incelediler.(Şebnem Saka)

 

 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Tahsin Karaer Eşini Kaybetti

Haberi Oku