ZONGULDAK:
O FOTOĞRAFIN Hikayesi
AKP Genel Merkezi'nde yapılan temayülde Zonguldak Merkez İlçe Başkanı seçilen Mükerrem Ayçiçek, tam anlamıyla kapalı bir kutu. AKP’nin kurucularından olan Ayçiçek, evli ve bir çocuk babası. Maden Teknikerliği Yüksekokulundan mezun olan Ayçiçek, Gazipaşa Caddesi’nde bulunan Emral Çarşısı karşısındaki gelinlik mağazası sahibi olarak ticaret yapıyor. 

KONGREDE TEK ADAY OLACAK

Çevresinde saygın kişiliğiyle tanınan Mükerrem Ayçiçek, 10 İlçe başkan adayı arasında olmamasına rağmen Zonguldak’a gelen il koordinatörü tarafından görüşmeye çağrılmıştı. İl Başkanı Zeki Tosun ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan tarafından ilçe başkan adaylığı teklif edilen Ayçiçek, bugün yapılan temayülden İlçe başkanı olarak çıktı. Ayçiçek, 29 Ağustos’ta yapılacak Merkez İlçe Başkanlığı seçiminde tek aday olarak salona girecek.

ERDOĞAN İLE ÖZEL BİR HUKUKU VAR

Öte yandan yeni Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek’in Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile özel bir yakınlığı var. Erdoğan’ın Zonguldak mitinglerinde bir kaç kez özel olarak görüştüğü Mükerrem Ayçiçek’e olan hassasiyeti, yaklaşık 5 yıl öncesi Ayçiçek’in eşinin sağlık sorunlarıyla yakından ilgilenmesiyle başlıyor. Ayçiçek’in eşinin sağlık sorunu ile ilgilenmesi için dönemin Sağlık Bakanına talimat veren Erdoğan, süreci de yakından takip etti. Ayçiçek ailesi fotoğraftaki karede de olduğu gibi Erdoğan’a olan sevgilerini her Zonguldak mitinginde ifade ettiler. 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

GMİS Yönetim Kurulu; "Gazilerimiz gurur...

Haberi Oku