ZONGULDAK:
Ömrüne Bereket İlimdar Amca
Zonguldak’ta huzurevinde kalan 68 yaşındaki İlimdar Güngör, bir aylık maaşını "Biz Biz Yeteriz Türkiyem" kampanyasına bağışladı.

Zonguldak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Merkez Huzurevi Müdürlüğünde kalmakta olan huzurevi sakini İlimdar Güngör bir aylık emekli maaşını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan "Biz Biz Yeteriz Türkiyem" kampanyasına bağışladı.

Güngör’ün bağış yapma talebi üzerine Huzurevi Müdürlüğünce Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür yardımcısı ve Vefa Sosyal Destek Grubu Koordinatörü Ali Osman Yılmaz ile irtibata geçildi.

Bağış dekontu kendisine teslim edilen Güngör yaptığı konuşmada , "Sadece Türkiye de değil dünyada olan korona virüs salgınından dolayı bazı kimseler çocuğuna ekmek parası götüremezken bizler Huzurevinde 3 öğün yemek yiyebiliyoruz. Bu da devletimizin sayesinde oluyor. Ufak bir katkımız olması için Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına 1 aylık emekli maaşımı bağışlıyorum. Belki de benim gibi düşünenler vardır. Eğer bu zamanlarda yardıma muhtaç olanlara yardım yapmazsak ne zaman yapacağız" dedi.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Pişti!

Haberi Oku