ZONGULDAK:
ORGANİZE İHALE!
Sahil Projesi ve Mezarlık ihalesinde aradığını bulamayan batık müteahhit Davut Acar, bu kez de yeğeninin en yakın arkadaşıyla Zonguldak Belediyesi’nden ihale aldı 

ORGANİZE İHALE!

Zonguldak Belediyesi tarafından yapılan her ihale bir sansasyonla sonuçlanıyor. Halkın Sesi’nin haftalar öncesinden haber yaptığı iddialar günbegün ortaya çıkıyor. Zonguldak Belediyesinden aldığı ihaleler nedeniyle halen Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanan batık müteahhit Davut Acar, yeğeni ve aynı zamanda eski ortağı olan Mert Ramiz Acar ile işbirliği yapıp yeni İhalelere göz koydu. Amca-yeğen Acarlar TOKi ihalesi ve mezarlık ihalesinde aradığını bulamayınca bu kez de Zonguldak Belediyesindeki diğer ihalelere paravan şirket aracılığıyla giriyor. Belediyenin yaptığı son ihaleyi Mert Ramiz Acar’ın en yakın arkadaşı Rüçhan Akıncı kazandı. 

SUÇ DUYURUSU!

TOKİ ve Mezarlık İhalesinde oyunu bozan Halkın Sesi, Cumhuriyet Savcıları ve Mali Polisi göreve davet ediyor. Haftalar öncesinden Davut ve Mert Ramiz Acar’ın paravan şirketler aracılığıyla Zonguldak Belediyesi’nden yaklaşık maliyet ve aşırı düşük teklif savunmasını alacağını duyuran Halkın Sesi, Zonguldak Belediyesinin yaptığı son kablolama ihalesine dikkat çekiyor. Yeğen Mert Ramiz Acar’ın en yakın arkadaşı Rüçhan Akıncı’nın sahibi olduğu Erksis Enerji’nin kazandığı ihale bundan sonraki ihalelerin de habercisi gibi. Halkın Sesi, Davut Acar, Mert Ramiz Acar ve Rüçhan Akıncı üçgenindeki ihalenin teknik takibe alınması halinde tüm gerçeklerin ortaya çıkacağını iddia ediyor. Ankara’da müteahhitlik ofisinde yapılan pazarlıklarla alınan ihaleden doğacak kamu zararı karşısında Başkan Selim Alan’ın nasıl bir tavır takınacağı merak ediliyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ali k 4 ay önce

doktor ne iş

Misafir Avatar
... 4 ay önce

Ulan arkadaş bu adam ne zaman batsa Zonguldak belediyesi el atıyor ya

banner228

TANIŞTIĞIM ÜÇ ŞAMPİYON

Haberi Oku