ZONGULDAK:
ORMANA ARAÇ FİLOSU

Orman Genel Müdürlüğü tarafından alımı yapılarak Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Karabük-Safranbolu ve Yenice Orman İşletme Müdürlükleri araç parkına dahil edilen ve toplam maliyeti 3 milyon TL olan 3 arazöz ile birer beko loder, mini ekskavatör ve yangın ilk müdahale aracı için hizmete alım töreni düzenlendi.

Yeniden dizayn edilip aynı gün hizmete açılan Karabük Orman İşletme Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen törene Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Milletvekili Prof.Dr. Burhanettin Uysal, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, Orman İşletme Müdürü Rıfat Ataş, Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu, Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Karabük Orman İşletme Müdürlüğü personeli ile vatandaşlar katıldı.

Protokol konuşmalarının ardından Karabük Orman İşletme Müdürlüğü araç parkına katılan araçlar için okunan duanın ardından hizmete alındı.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
yılmaz 1 yıl önce

orman bölge müdürlüğü zonguldakta. yatırım karabüke buraya ne yapmayı düşünüyor bölge müdürü.

banner236

Tophane Operasyonunda 4 Tutuklama

Haberi Oku