FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
Özbakır; ' Başbakanımız halkı aldatmaz”

 AKP Zonguldak Milletvekili ve AKP MKYK Üyesi Hüseyin ÖZBAKIR, bazı yayın organlarında yayınlanan ’Onlar Konuşur, AK Parti yapar isimli’’ habere istinaden;  Pusula gazetesinde yer alan, Başbakan Binali YILDIRIM ’ın,  Filyos Limanı temel atma töreni ile ilgili “Başbakanın Zonguldak halkını aldattığına yönelik”,  asılsız yayına karşılık olmak üzere basın danışmanlığından aşağıdaki açıklamayı yaptı:

“Sadece şunu belirtmek isterim ki,  “Onlar Konuşur AKP Yapar” sözü yerinde ve doğrudur,  Yapımında 4 bin kişi, bittikten sonra 12 bin kişinin istihdamını sağlayacağı öngörülen,  Filyos projenin alt yapısı için 700 milyon, tamamı için (Sanayi bölgesi dahil ) 4 milyarlık bütçe ayrılmıştır. Çaycuma ovasının denizle buluştuğu deltanın doğu kısmında kurulacak olup, arka bölümünde Sanayii bölgesi oluşturulacaktır. Ana mendireği, tali mendireği, Liman sahası, Demiryolu ve karayolu bağlantısı olacaktır. Filyos Limanın alt yapı dolgu ve tali çalışmalarının 2017 yılında Limanın ise 15 TEMMUZ 2019 yılında bitirilmesi hedeflenmekte olup, hükümetimizin yaptığı hiçbir yatırımda, Sayın Başbakanımız halkımızı asla aldatmamıştır. Bunları yazan ve söyleyenler partimiz aleyhinde sürekli aleyhte yayın ilkesi benimsemiş yayın kuruluşlarıdır, onlara söylenecek söz söylenmiştir. Onlar konuşur, AK Parti yapar” 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Adem KOCAMAN 1 yıl önce

Biz Zonguldak şehit madenci yakınları ile ilgili bir haber yaparsanız seviniriz

Misafir Avatar
ayfer cin 1 yıl önce

sayin vekilim başbakanimiz maden şehit cocuklarina da söz verdi fakat sizler hala bir önerge vermiyorsunuz zonguldakli bir svuç sehit madenci cocuguna sahip çıkamıyorsunuz başbakanimiz geliyor ve sikayetimizi ona yapiyoruz sizler se bizleri görmezden geliyorsunuz

banner234

banner236

banner228

Aday Enflasyonu!

Haberi Oku