ZONGULDAK:
Özbakır Başkan, KömürSpor Şampiyon!
 AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır Başkan, Erdoğan Demir As Başkan, Hacı Demir Teknik Direktör olsun

Özbakır Başkan, KömürSpor Şampiyon!

Halkın Sesi’nin dünkü manşeti Zonguldak Kömür Spor camiasında infiale neden oldu. AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’ın Sökespor’dan transferine aracı olduğu 23 yaşındaki Kaptan Kaan Akgün’ü oynatmadığı için Erdoğan Demir aracılığıyla baskı kurarak Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Şenol Demir’i istifa ettirdiği iddiaları olayın muhatapları tarafından da yalanlanmadı. Halkın Sesi, siyasetten sonra spora da el atan Özbakır’ın kulüp başkanı, gölge başkan Erdoğan Demir’i As Başkan, yönetimde tek adam olarak o ne derse o olan Hacı Demir’i ise Teknik Direktör olarak öneriyor.

ÇEKİN ELİNİZİ TAKIMDAN

Zonguldak Kömür Spor’u perde arkasından yöneten Demir ailesi, yönetimdeki bir çok ismin haberi bile olmadan istediği kararı alıyor. Zonguldak Kömürspor tüzüğüne “Bir yıl içerisinde üyesi sayısının yüzde 5’inden fazla üye yapılamaz” maddesi koyarak kendi adamlarından başka kimseyi üye yapmayan Demir Ailesi’nin takımı satmak için 3,5 milyon lira istediği öğrenildi. Öte yandan Zonguldak Kömür Spor’un 1,5 milyon lira sigorta ve vergi borcu olduğu bildirildi. Kulislerde 2 milyon liraya kulübü satabilecekleri ifade eden Demirler, Başkan Süleyman Caner’in kamuoyu desteğinin gölgesinde kulübü ellerinde tutmaya çalışıyor.

KURTAR BİZİ VALİ BEY!

Halkın Sesi, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’a kamuoyu ve binlerce Zonguldakspor taraftar adına çağrı yapıyor… Zonguldak Kömürspor şehrin takımıdır. Bu kulübe bugüne kadar yüzlerce kişi para verdi. Demir ailesinin geçmişte para vermiş olması, Zonguldak Kömür Spor’u Demir Şirketler grubunun bir parçası yapmaz. Kentte yaşayan insanların en büyük ortak paydaşı olan Zonguldak Kömür Spor’u almak isteyen işadamları önlerine çıkan 5 milyon lira talebi nedeniyle vazgeçmektedir. Kömür Spor’un kimseye ihtiyacı yoktur. Yangından mal kaçırır gibi Anonim Şirketi olan Zonguldak Kömür Spor’un hissedarları kim? Hisse oranları ne kadar? Avrupa ve Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan insanlar bu kulübe üye olup aidat vermek istiyor. Kulübe üye olmanın önünü lütfen açın. Bu kentten servet kazanan Demir Ailesi, artık şehir takımının üzerinden elini çeksin.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hüseyin kuru 12 ay önce

şenol hocanın bütün gerginliği buymuş demekki.. istediğini oynatamamak, istediği değişikliği yapamamak. disiplinsiz oyuncuları cezalandıramamak..

Misafir Avatar
SACİT YILMAZ 12 ay önce

yazıklar olsun.. pis ellerinizi çekin spordan... şenol hocanın ekmeği ile oynadınız şimdide hakedip takıma giren bir oyuncunun emeğini çalacaksınız haram zıkkım olsun

Misafir Avatar
ZONGULDAKLI 12 ay önce

adli̇ye maçi fethi̇ye maçini unutmakdik.zonguldağin takimi olsun zonguldakspor.yetti̇ler artik.anket yapilsin 100 ki̇şi̇den 2 ki̇şi̇ sever ancak o da çeki̇ndi̇kleri̇ i̇çi̇n ve yalamalik i̇çi̇n

Misafir Avatar
Onur 12 ay önce

Bence şehrin adınıda Demirdak diye değiştirmeliler

Misafir Avatar
Isimsiz 12 ay önce

Akrepler şimdide elini buraya attilar. Memlekete hayriniz yok bari zararınız olmasın. ..

banner236

Ali dökel’in Anne Acısı

Haberi Oku