ZONGULDAK:
Özer, soruları yanıtladı

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Tahir Karaoğuz Konferans Salonunda Fen-Edebiyat Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.
Toplantıya Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Şen, Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Şevket Ata, Yrd. Doç. Dr. Nurettin Hatunoğlu da katıldı. Rektör Özer öğrencilere Bülent Ecevit Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesinde sürdürülen çalışmalar hakkında kısa bir açıklama yaptıktan sonra öğrencilerin sordukları soruları tek tek cevapladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı yaklaşık üç saat sürdü.
Rektör Özer’in öğrencilerin sordukları sorulara verdiği cevaplarda önemli müjdeler de yer aldı. I. Karaelmas Kitap Fuarı’ndan ısı merkezinin yeniden değerlendirilmesine, açılacak etüt merkezinden kulüplerin yurt dışına gönderilmesine kadar pek çok konuda öğrencilere müjdeler verdi.
Toplantı sonunda Rektör Özer toplantının çok verimli geçtiğini, öğrencilerin haklı her taleplerinde tüm iletişim kanallarının açık olduğunu bilmeleri gerektiğini vurguladı. Toplantının sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Sosyal medyada korkunç iddia:

Haberi Oku