ZONGULDAK:
Özlenen tablo
AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ın daveti üzerine Zonguldak’ta faaliyet gösteren siyasi partilerin merkez ilçe başkanları iftar yemeğinde buluştu.

'Bir İlk Olsun BİRLİK Olsun' sloganıyla yapılan çağrıya yanıt veren merkez ilçe başkanları, iftar sonrası Zonguldak’ın sorunlarını konuştular. 


Çağlayan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Davetimize büyük bir incelikle icabet eden CHP Merkez ilçe başkanı Yusuf MAR'a, MHP Merkez ilçe başkanı Niyazi KIRANSOY'a, İYİ Parti Merkez ilçe başkanı Adnan ÖMÜR'e, SP Merkez ilçe başkanı Recep HOROZOĞLU'na, Y. REFAH partisi Mekez ilçe başkanı Mustafa AKLAN'a, ANAP Merkez ilçe başkanı Mehmet KÖKSAL'a teşekkür ederim.

Daha önce yaptığımız çağrıyla, şehrimiz için üzerinde durduğumuz ORTAK AKIL ile ANA PLAN yapılması konusunda desteklerini ve katkılarını talep ettik. 'Seçimlerde REKABET,seçim sonrası FERASET' diyerek bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz bu buluşmanın şehrimizde gelenek hâline getirilmesi ve bir sonraki yılda ev sahipliğini Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığının yapması konusunda fikir birliğine vardık.”
Anahtar Kelimeler
Mustafa çağlayan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Pazar Kaldırılıyor

Haberi Oku