ZONGULDAK:
PARAYLA REZİL OLMA DÖNEMİ!

Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi’nde özel muayene kuyruğu rezaleti yaşanıyor. Hastalarını profesörlere muayene ettirmek isteyen hasta yakınları ve hastalar saat 15.30’dan önce kayıt alınmayışı nedeniyle saatlerce beklemek zorunda kalabiliyor. Hastalara adeta eziyete dönüşen uygulamanın bir an önce son bulmasını isteyen vatandaşlar, Rektör Mahmut Özer’den özel randevu sisteminde yaşanan olumsuzluklara el atmasını bekliyor.

HASTALARA EZİYET EDİLİYOR

Halkın Sesi’ne konuşan hasta ve hasta yakınları doktorların özel muayenelerine geçme saati olan 15.30’a kadar kayıt alınmayışına anlam veremediklerini belirterek, ‘Bu saate kadar standın önünde ve salonda insanlar bekliyor. Kimlikler toplanıyor, 15.30’dan sonra isimler bağırılmaya başlanıyor. Gürültü kıyamet içinde ismini duyabilen kalabalığı yarıp kimliğini alıyor ve parayı yatırma “mücadelesine” başlıyor.  Bu savaş her gün aynı saatler arasında tekrarlanıyor.’ dediler. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
gkhn 12 ay önce

hocalar ılıksuda restoranlarda mesai dolduruyor. saat 3 ten sonrada özel muayene yapıyorlar. özel muayaneye gideceklerine ılıksudaki restoranlara gitsinler hocalar orda tavla oynuyor mesai saatinde..rektör bunları düzeltsin önce sonra herşey normale döner.

banner234

banner236

banner228

İkinci Bir Facia Olmasın!

Haberi Oku