FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
PİŞTİ!!!
Bu fotoğraf dün akşam İncivez Mahallesi üniversite alt kapıda bulunan TTK eski havalandırma bacasında çekildi. Uzun yıllardır Zonguldak Belediyesi'nden aldığı milyonluk ihaleler ve doğrudan teminlerle anılan ve halen Zonguldak Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan batık müteahhit Davut Acar ve aynı davada yargılanan Ogan Göktürk bu akşam girişi yasak olan havalandırma bacasının bulunduğu araziye araçlarını çekerek gizli bir görüşme gerçekleştirdi. 

Davut Acar’a ait 67 DC 781 plakalı araç ile Ogan Göktürk’e ait 34 ES 501 plakalı araç kamuoyunda tartışılan iki ismin gizli görüşmesinin ardından havalandırma bacasından ayrıldı. Öte yandan Muharrem Akdemir döneminde neredeyse doğrudan teminle yapılan işlerin yüzde 80’ini alan Davut Acar’ın kendisi ya da farklı firmalar adı altında iş almaya devam ettiği herkesce biliniyor. 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
HasZonguldak 7 ay önce

1.)aldığı işi şartname doğrultusunda bitiriyormu 2.)aldığı fiyat uygunmu bu soruların cevabı evetse isterse tüm işleri alsın.hatta bence bu şahsada verilsin sonuç önemli isim değil.

Misafir Avatar
ali 7 ay önce

şehrin üstündeki havayı aldılar sıra altındakine geldi

Misafir Avatar
Has cooo 7 ay önce

Mustafa bey bunlar belediyede garet normal ama yanlız bu dönemde yetkililer arasında alınganlık yapıyorlar kim hangi muthahitle görüşme yapıyorsa birbirlerine mutahitte alınganlık oluyor onun için ogan bey dışarda görüşmüş bunda anarmolük yok böyle yapmasa ogana alınganlık yaparlar

Misafir Avatar
Zonguldak lı 7 ay önce

8 yıl hapis cezası alan adamı başkan yardımcısı yapan ömer selim alan ak parti yi rezil etmeye DEVAMMMMM

Misafir Avatar
Taksici 7 ay önce

Selim Başkanım helal olsun eski Muharrem başkanın ekibiyle devam ediyorsunuz 1.5 sene oldu hiç bişe yok. Ogan beye sorarmısınız geçen belediye aracıyla dereye alkollü uçan şöför personele neden işlem yapmamış ? Selim başkanımızın haberi varmı ki ?

Misafir Avatar
Rant tam hız devam 7 ay önce

Bakalım bu işe başkan alan ne diyecek
Yoksa odamı sessiz kalacak

Misafir Avatar
Nazan 7 ay önce

Davut bey ne yaparsa yapsın göze batıyor bıkmadınız yazmaktan :))

banner228

ZONGULDAK HALKI BU YÖNETİMİ HAK ETMİYOR

Haberi Oku