ZONGULDAK:
Protokol mest oldu

Bülent Ecevit Üniversitesi’nde (BEÜ) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Türk sanat müziği sanatçısı Aylin Şengün Taşçı unutulmaz bir konser verdi 

BEÜ basın bürosundan verilen habere göre Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Zonguldak Valisi Ali Kaban, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir eşi Nurten Akdemir, Vergi Mahkemesi Başkanı Volkan Erdoğdu eşi Emine Erdoğdu, Bülent Ecevit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer eşi Nebahat Özer, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı eşi Hafize Turanlı, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir eşi Senem Demir, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun eşi Emine Tosun BEÜ akademik ve idari personeli, öğrenciler ve Zonguldaklı müzik severler katıldı.

Türk sanat müziği sanatçısı Aylin Şengün Taşçı Türk Sanat Müziği’nindilden düşmeyen şarkılarıyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Yaklaşık 2 saat süren konserde ‘Huysuz ve Tatlı Kadın’, ‘Boş Çerçeve’, ‘Yıldızların Altında’ gibi unutulmayan şarkılar Aylin Şengün Taşçı’nın eşsiz yorumuyla izleyici ile buluştu. İzleyiciler de birçok şarkıda Taşçı’ya eşlik ederken protokolden de şarkılar hep bir ağızdan söylendi.

İlginin oldukça yoğun olduğu konser sonunda Aylin Şengün Taşçı’ya verdiği konser ve günün anısına Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in eşi Nurten Akdemir, Vergi Mahkemesi Başkanı Volkan Erdoğdu’nun eşi Emine Erdoğdu, Bülent Ecevit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’in eşi Nebahat Özer, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı’nın eşi Hafize Turanlı, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir’in eşi Senem Demir, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’un eşi Emine Tosun teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

21 Kasım 2019 Perşembe Günü Halkın Sesi...

Haberi Oku