ZONGULDAK:
'Pusucu Çekirge”
 Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, uğradığı saldırıyı değerlendirdiği yazıda kendinden de söz eden Ali Rıza Tığ’a sosyal medya üzerinden yanıt verdi:
“Pusucu Çekirge” 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, geçtiğimiz hafta cumartesi günü, Erdal Şeker’in verdiği kahvaltıda, Harun Demir tarafından darp edilen Ali Rıza Tığ’ın, olayı anlatan yazısında adını geçirmesi üzerine, sosyal medya üzerinden yanıt verdi.  Son derece ağır ifadeler kullanan Kantarcı, “Pusucu Çekirge, cumartesi günü yaşadığı travmayı izah edeyim derken; ‘Belediye Başkanları Bülent Kantarcı, Ertan Şahin, Satılmış Gebeş, Mustafa Kalaycı, Vedat Öztürk'ü de eleştirdim. Onlar da Doğu Karadenizli miydi?’ diyerek rahmetli olanlar dahil, benden de bahsederek kendini masumlaştırmaya, günah çıkartmaya çalışmış. Zavallı...Ben aday oluncaya kadar yıllarca ‘abi’, ‘abi’ diye yalakalık yapan bu şahıs daha sonra neden bana düşman oldu? Neden rahmetli Ertan Şahin'e ve diğerlerine düşman oldu?” dedi. 

BELDEN AŞAĞIYA VURUYOR

Kantarcı açıklamasında, “Adaylığım sürecinde yaptığı güya anketinde, AKP'yi %65 niye gösterdi?Son derece başarılı işler yapan Çaycuma Belediyesinin yaptıklarını neden görmezden geldi ve belden aşağı vurmaya kalktı? Kendisini kimler kışkışladı? Yanıtını veremez.Batağın içinden çıkmak için bile adımızı kullanıyor” şeklindeki ifadelere de yer verdi.

 ŞİDDETİ ONAYLAMAM

Kantarcı paylaşımın, “Şantajcı gelenekten gelse de, her türlü çirkinliği barındırsa da, hiçbir durumda şiddet kullanılmasını onaylamam.Geçmiş olsun diyeyim yine de...Ucuz kurtulmuş...Zonguldak maalesef Türkiye liginin en alt sıralarında. Dedikodu, iftira, belden aşağı yayın ile şantajcılık...Ve buna çanak tutanlar...Anasına bak, kızını al demişler. Basınına bak durumunu anla... “ sözleriyle bitirdi.

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
adamsın 4 yıl önce

bülent kantarcı adamsın. keşke herkes senin gibi şantaja uğradığını açık yüreklilikle açıksa

Misafir Avatar
Turgut Güven 4 yıl önce

aklı başında ve doğru bir açıklama. sağol başkan

Misafir Avatar
Ruh hastası 4 yıl önce

bülent kantarcıyı tebrik ediyorum. yüreğine sağlık. omurgalı adamlarda var demek ki. helal olsun. tebrik ediyorum.

banner228

Yıldırım kardeşlerin kuzeni Nurdan Kaya Soran,...

Haberi Oku