FLAŞ HABER

ZONGULDAK:
Rektör Özer geleceğin Diş Doktorlarıyla buluştu

 

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileriyle bir araya gelen Rektör Özer, öğrencilerin sorunlarını dinleyerek sorularını cevapladı.

 

Diş Hekimliği Fakültesi’nde gerçekleştirilen toplantıya, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Bodrumlu, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. M. İnanç Cengiz, Yrd. Doç. Dr. Neslin Velioğlu, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, Diş Hekimliği Fakültesi  için yapılan yatırım ve çalışmalardan ve gelecekte yapılması planlanan çalışmalardan bahsederekgelinen nokta ve üniversitenin hedeflerini anlattı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ve yaklaşık iki saat süren toplantıda, öğrenciler söz alarak Rektör Prof.Dr. Özer’e sorunlarını ve temennilerini ilettiler.

Rektör Özer, Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi

BEÜ basın bürosundan verilen habere göre Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, toplantının sonunda öğrencilerden gelen sorulara da yanıt verdi. Öğrenciler, üniversite hizmetlerinden daha fazla yararlanma konusundaki taleplerini Rektör Özer’e ilettiler. Öğrencilerin sorunlarını dikkatli bir şekilde dinleyerek not alan Rektör Özer, sorunlara en kısa zamanda çözüm bulacaklarını söyledi. Rektör Özer, öğrencilerin sorunlarıyla her zaman ilgilendiklerini ve kapılarının öğrencilere her zaman açık olduğunu vurguladı.

 

Toplantının gerçekleştirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler, Rektör Özer’e, burada eğitim almaktan mutlu olduklarını, kaliteli eğitim aldıklarına inandıklarınıifade eden öğrenciler toplantının gerçekleştirilmesi nedeniyle Rektör Özer’e teşekkür ettiler.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

BJK KONGRE ÜYESİ SELİM ALAN, ÇEBİ’Yİ...

Haberi Oku