ZONGULDAK:
SAADET NORMALE DÖNÜYOR
Koronavirüs salgını süresince toplantılarını online gerçekleştiren Saadet Partisi, 8 Haziran 2020 günü itibariyle toplantılarını fiziksel ortamda gerçekleştireceğini duyurdu.

Haziran ayı itibariyle başlayan normalleşme süreci doğrultusunda gerekli tedbirler alınarak ve hijyen kurallarına uyularak yapılacağını belirten Saadet Parti İl Başkanı Bural Erol, “Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle ülke genelinde alınan tedbirler neticesinde fiziksel olarak bir araya gelerek toplantı yapılması yasaklanmış ve bu süreçte başta Genel Merkezimiz olmak üzere İl ve İlçe teşkilatlarımız bu süreci on-line toplantılar yaparak değerlendirmiştir.

Haziran ayı itibariyle başlayan normalleşme süreci doğrultusunda; yerel hassasiyetler dikkate alınmak kaydıyla, il/ilçe yönetim kurulu toplantıları ve il/ilçe divan toplantılarının gerekli tedbirler alınarak ve hijyen kurallarına uyularak 8 Haziran 2020 Pazartesi tarihinden itibaren fiziksel ortamda yapılması uygun olacaktır.

 İl ve ilçe kongrelerimizin yapılması hususunda ise acele edilmemesi gerekmektedir. Kongre süreçleri Genel Merkezimiz tarafından bir takvime bağlanarak kademeli olarak gerçekleştirilecektir” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Vali Tutulmaz HARMANKAYA’DA

Haberi Oku