ZONGULDAK:
Sağlık Çalışanlarına E-ödenek Eğitimi

Zonguldak’ta sağlık çalışanlarına SGK tarafından e-ödenek ve istirahat raporları konulu eğitim verildi.
İlk olarak Atatürk Devlet Hastanesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya SGK Kısa Vadeli sigorta Kolları Daire Başkanı Osman Yüce, Şube müdürleri, SGK Zonguldak İl Müdürü Çiğdem Acar ve sağlık çalışanları katıldı.
Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunduğu programda açılış konuşmasını SGK İl Müdürü Çiğdem Acar yaptı. Sözlerine sağlık çalışanlarına yönelik saldırıları kınayarak başlayan Acar, “Umarım Samsun’daki saldırı son olur” diye konuştu. Ödenek sistemi ile ilgili konuşan Acar, “Sağ olsun Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Başhekimimiz Varım Numanoğlu bana bir telefon etti. E-Ödenek sistemi ile ilgili programı kullanıyoruz hekimlerimizle birlikte dedi. Ancak bazı aksaklıklar yaşıyoruz bize bu konu hakkında eğitim verir misiniz dedi. Böyle bir teklifte bulunulduğu zaman da ben de acaba sevgili daire başkanımı getirtebilir miyim dedim. Çünkü kendisinin çok yoğun bir programı var. Zonguldak artık koordinatör il müdürlüğü oldu. Artık birçok anlamda sosyal güvenlik anlamında Bartın, Karabük, Kastamonu ve Düzce illerinin koordinatörlüğünü yapacağız. Bu nedenle kurumuma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Daire Başkanı Osman Yüce ise gerçekleştirdiği sunumla e-ödenek sistemi ve istirahat raporları üzerinde yaşanan sorunları ve yapılan çalışmalarını katılımcılara aktardı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Kızılay’dan vatandaşlara çağrı

Haberi Oku