ZONGULDAK:
Sahildeki Korkulukları Söktüler... Bu Nasıl Kafa?
Bir hafta içinde başlaması gereken Sahil Yolu Projesi’nin söküm çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sahilde bulunan 13 iş yeri tahliye çalışmalarını tamamlarken, gezi yolundaki korkulukları hiç bir tedbir alınmadan sökülmesi ise şaşkınlık yarattı.
Güvenlik önlemi alınmadan sökülen korkuluklar havaların ısınmasıyla birlikte sahillere koşan çocuklar için büyük tehlike arz ediyor.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Umut 1 ay önce

Asıl sizin yaptığınız haber bu nasıl kafa dedirtiyor.Inşaat alanında çocukların işi ne?

Misafir Avatar
Hukukçu 1 ay önce

Allah,cc,etmesin,ama oradan biri düşer de hayatını kaybederse bunun diyetini sorumlular ödeyemez.bu durumu iyi düşünsünler.guvenlik önlemini almaları gerekir.

Misafir Avatar
Altay 1 ay önce

Bu proje Milli Emlak tarafindanTOKİ aracılığı ile yapılıyor ama Zonguldak Belediyesi'nin gibi algı oluşturuluyor. Yani siyasi rant belediyenin olacak. Bu alandaki küçük-büyük tüm işletmeler, bu alana aslında renk katan seyyarlar bile mağdur ediliyor. Eğer bunların mağduriyetleri giderilmezse, bu alanın nasıl ranta dönüştürüleceğini de anlamış olacağız. Kocaelinde güzelim sahillerin ne hale getirildiğini gördüm. Umarım onlara benzemez.

Misafir Avatar
6767 1 ay önce

Bu başlığı atarken kaç saat düşündün acaba ya kardeşim zaten yazmissin oraya kendin zaten inşaaat çalışmaları nedeniyle söküm çalışmaları var diye

Misafir Avatar
Alaattin hc 1 ay önce

Orada insaat baslayinca cocugun vatandasin ne isi var.kapatir tesbirini alir

-Beğenmedim(1)

banner228

Adliye Önü Karıştı

Haberi Oku