ZONGULDAK:
ŞAHİN, CUMHURİYET BAYRAMI'NI KUTLADI

 

Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şahin belediye basın bürosundan yayımladığı mesajında şunları belirtti;

 

“Kurtuluş Savaşı'nda kadını, erkeği, çocuğuyla gösterilen büyük gayret ve fedakarlıklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Cumhuriyet; her türlü imkansızlıklar içinde varoluş mücadelesi veren bir milletin azminin, inancının, birlik ve beraberliğinin ve milli iradesinin karşısında hiçbir gücün duramayacağının bütün dünyaya ilanıdır.

 

93 yıldır egemenliğine, milli ve manevi değerlerine, kardeşliğine kast etmeye yeltenen iç ve dış düşmanlarına karşı bir ve beraber olarak geçit vermeyen milletimiz,en büyük ihanetlerden birini yaşadığımız 15 Temmuz gecesindeki hainlere de birbirine kenetlenerek canı pahasına geçit vermemiştir.

Aziz milletimiz, cumhuriyetine, demokrasisine ve milli iradesine yönelik tehditleri bertaraf edeceğini ve bu değerlerine son nefesine kadar sahip çıkacağını bugüne kadar tüm dünyaya göstermiş ve bundan sonra da göstermeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyet Bayramı’mızı en içten duygularımla kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum”.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

Sır Ölümün Ardında Bonzai, Flakka Çıktı

Haberi Oku