ZONGULDAK:
ŞAKA GİBİ!
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, dün makamında yaptığı haftalık basın toplantısında gazetecilere yüklenerek, şunları söyledi: "Sırf çok okunalım diye beni haber yapan gazeteler var. Doğru içeriği olmayan eleştirel heberler yapılıyor. Lütfen arkadaşlar sizden rica ediyorum. Sırf haber olsun diye yalan yanlış yazılmasın. Beni, Milletvekilimi, İl Başkanımı, İlçe Başkanımı yazan benle yan yana gelmesin. Ben lafımı ortaya söylüyorum, üstüne alan alsın"

Özellikle İl Başkanı Zeki Tosun ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı görevden aldırmak için AKP Genel Merkezi’ne yaptığı şikayetle gündeme gelen Selim Alan’ın dünkü açıklaması kamuoyunda şaşkınlık yarattı. Merkez İlçe Başkanı Çağlayan hakkında haber yapan gazetecilerle olan yakınlığıyla bilinen Alan’ın bu nedenle Çağlayan ile yaklaşık 2 aydır konuşmadığı herkesçe biliniyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Poli, tikacı. 2 ay önce

Ya arkadaş, herkes dürüst olarak işine baksın.siyasiler kendi alanında, başkan da kendi alanında görev yapsın.ne siyasiler başkana müdahale etsin, türlü işler hakkında ( kanunsuz,ranta dayalı) istekte bulunup başkanı rahatsız etsin,nede, başkan siyasilere müdahale etsin.herkes görevini icra etsin.

Misafir Avatar
vatandaş 2 ay önce

bu daha başlangiç neler duyacağiz neler. seli̇n yalan....

banner228

EREN HOLDİNG’DEN YÜZBİNLERCE MASKE VE TULUM...

Haberi Oku