ZONGULDAK:
'Saldırılara rağmen ekonomimiz büyüyor”
 

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar :
“Saldırılara rağmen ekonomimiz büyüyor” 
Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) düzenlenen Ereğli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) toplantısında yaptığı konuşmada tüm emperyalist saldırılara rağmen ülke ekonomisinin büyüdüğünü söyledi. 
Vali Çınar açıklamasında Organize Sanayi Bölgemizdeki tahsisler, firmalar ve sorunlarla yakından ilgilendiklerini belirterek, “Son yıllarda ülkemizin maruz kaldığı topyekûn saldırılara rağmen, ülkemizin hem terör açısından hem de psikolojik olumsuz etki oluşturmaya yönelik bütün uluslararası emperyalist güçlerin saldırısına rağmen; ekonomide kalkınmamızın düşük kalması, sermayenin kaçması, yatırımların azalması şeklinde bir sonuç beklenebilir iken insan algısında; çok şükür Türkiye’miz dünyada en hızlı, yüksek kalkınmayı sağlayabilen bir ülke oldu. Türkiye yeniçağın en büyük aktörü, en büyük devleti olacak. Bütün dünyaya da inşallah gücümüzle huzur getireceğiz" dedi. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Osman tatvan 11 ay önce

Allahina kurban sayin valim.Sen ve Cumhurbaskanimizin sonuna kadar arkasindayiz.

Misafir Avatar
Osman tatvan 11 ay önce

Allahina kurban sayin valim.Sen ve Cumhurbaskanimizin sonuna kadar arkasindayiz.

Misafir Avatar
cengiz coşkun/bruksel 11 ay önce

Sn valim siz sanırım bir rüya goruyorsunuz buyuyen birileri var evet doğru akp nin yandaş işadamları çok fazla buyuduler..euro 5 lirayı dolar 4lirayı aşmış benzin 6lirayı gormuş tarım ve hayvancılık bitmiş bir ülkede 126 ülkeden yaş sebze meyve kuru bakliyat vs ithal eder bir ülke olmuşuz..sn valim size tavsiyem gidin zonguldakta kurulan pazar yerini gidin bir gozlemleyin vatandaş bol bol alıp yiyip içebiliyormu yerinde gorun saygılarımla...

banner236

Bu Haber İçimizi Isıttı
Soğuk kış günlerinde Zonguldak şehir merkezinde bir çok mağaza ve işyeri sokak hayvanlarına kapılarını...

Haberi Oku